Kes on Kaidi?

KES ON KAIDI KARILAID?

Olen muutnud, õpetanud ja mentordanud viimase 12 aasta jooksul üle 2000 inimese. Minu supervõimeks on takistuste nägemine, mis ei lase sul oma elu voolama saada, ja võime neid su elust eemaldada, kui sina valid ja lubad. Tegelikkuses teed sa seda ise, mina olen sinuga ja väestan. Võime julgustada Sind nägema isennast sügavamalt ja selgemalt ja seejärel valima iseennast ja oma autentsust kehastada. 

Kaidit on nimetatud, Teadvustreeneriks, Alateadvuse häkkeriks,  Muutuse alkeemikuks, Kaidi Guidens- teejuhiks, Vägede kokku ja maaletoojaks,  Divine Diivaks, Kehastumise võluriks, Energia muutmise meistriks ja õnnekoolitajaks.

MIND HUVITAB inimese supervõimekustesse ja  potensiaali avanemine ja astumine, julgus, erakordsus, ehedus, rõõm, sära, eneseloomine, hoolivus, lahkus ja OLEMISE ILU JA VÄGI KEHASTUMISES siin ja praegu. PRAEGU on see hetk, kus mul ja sul on valik valida see kõik olla ja kehastada ja luua.

Mis panus saan sulle olla?

Youtubes üle 300 video. Soundcloudis sadu salvestusi ja energiatrasformatsioone. Kodukal Podcaste ja kuulamist. 

Aitäh, et olen ja, et sa ka oled.

Kaidi Karilaid

Loe ja kuula mida õnnelikud kursustel osalejad
ise räägivad

Olen siiani selle koolituspäeva ja energia lummuses. Tajun, et see kestab ja loob ennast siiani edasi kuigi käisin seal viis päeva tagasi. Ma ei teadnud mitte midagi selle kohta rohkemat kui seda, et ma tahan kindlasti seda ise õppida vahendama. Ma teadsin seda juba aasta tagasi, siis kui ma selle protsessi nime esimest korda kuulsin. Ilmselt see alustas oma koosloomist minuga juba siis. Mul ei olnud aimugi mida see kehaprotsess sisaldab ja mida seal üldse tehakse. Aga põnevus minu sees oli vastupandamatu. Minu keha teadis juba tookord midagi, mida mina ei teadnud. Mul oleks olnud võimalus minna ja saada seda kellegi juures, kes mulle seda protsessi pakkunud oleks. Selliselt oleksin saanud seda kogeda ennem kursusel osalemist. Aga ma ei läinud. Ma meelega hoidsin seda teadmatust ja põnevust endaga kaasas. Kuni nüüd tuli minu aeg seda klassi kogeda. See põnevuse hoidmine oli seda väärt. Minna klassi tühja valge lehena, kus kogu selle protsessi graatsia hakkab koheselt end mulle avama igal järgneval sekundil. Seda ei ole võimalik sõnades kirjeldada. Nii ilusaid sõnu ei ole sõnade keeles. Neid saab tajuda, kogeda, vastu võtta ja tänutundes nende sees ennast hellitada. Hästi palju avardus vastuvõtmise võimekus ja energiate tajumise võimekus. See ühepäevane klass oli minu jaoks nagu võlukunsti järgmisse klassi astumine. Access Facelift kehaprotsessi saada on taevalik kogemus ja seda teha teisele inimesele on sama taevalik kogemus. Kui meenutada ühte lauset, mis eriti helisema mu sisse jäi sellest päevast, siis see lause oli - KÕIGEL ON KEHA. Mida kõike see lause endas sisaldab!? Aitäh Sulle, imeline Kaidi, et vahendad selliseid võimalikkuseid ja helendad oma armastust meile kõigile!
Kujundaja Jane

Liitu uudiskirjaga

X