Oled sa märganud, et sinu praegune elu ei toimi alati sinu jaoks?

Kas otsid võtmeid, mis avaksid kõik piirangud ja lubaksid sul astuda piiritutesse võimalustesse, et päriselt ka saada kõik, mida sa elus ihaldad?

Kas see on muutus, mida oled otsinud?

Access Foundation®

Kestus: 4 päeva

Eelnõuded:
Infoks kliki -> Access Bars®

Osalustasu: 1100 €
Kuni 15-aastastele lastele tasuta koos vanemaga ja
16-17-aastastele noortele poole hinnaga.
Klassi kordajatele 550 € aasta jooksul pärast viimast klassi.

Access Foundation® on Access Consciousness’i® edasijõudnute kursus ehk neljapäevane raketisõit SINU UUDE REAALSUSESSE!

Access Consciousness® on pragmaatiline süsteem, mis aitab toimida väljaspool inimkonna piiranguid, mis sinu jaoks enam ei toimi. Vaadates elu probleeme teisest perspektiivist, muutub kõige muutmine lihtsaks. Selleks, et miski sind limiteeriks, pead sa toimima mõne anti-teadvuse või alateadvuse vormi baasil. Seega, mida sa saad selle asemel valida?

Foundationi® kursus seisnebki selle reaalsuse raamistikest väljumisel. Sa hakkad vabastama neid vaatepunkte, mis sind piiravad ja muutes neid avaneb sul võimalus toimida küsimisest, valikust, võimalusest ja panusest.

Sa avastad, kuidas tõeliselt luua oma elu selliselt, nagu oled soovinud. See klass annab sulle veel suurema teadlikkuse iseendast kui piiritust olendist ja annab sulle aimu nendest piiritutest võimalustest, mis tegelikult sinu käsutuses on. Küsides „Mis veel võimalik on?“, võid imestuda, mis kõik sinu jaoks tegelikult võimalik on.

Nii nagu mõni inimene teeb näiteks mahlapaastu, et kehast toksiinid välja saada, on Foundation® inimesele justkui energeetiline puhastusprotsess, et kogu eksistentsi jooksul kogunenud ebateadlikkus meie kehast välja ajada. Siia alla kuulub näiteks see, kui halvasti sa endaga minevikus käitunud oled; kui oled arvanud, et sa pole “piisavalt hea”; oled end mingis olukorras väikseks või maha teinud või lasknud kellelgi teisel enda eest otsustada.

Nelja päeva jooksul õpid selgeks ka neli kehaprotsessi, et luua energeetilisi muutusi enda ja teiste kehades. Need on tööriistad, millega sa saad oma elu veel vägevamalt luua, KLIKI KEHAPROTSESSI NIMEL JA LOE

Rakumälu

Biomimeetiline järeleaimamine

MTVSS
DMMD-MOLEKULAARNE MUUNDAMINE

Kõige suurem võime, mis inimesel olla saab, on oskus muuta ja transformeerida kõike. Kas oled selleks valmis? Kas oled valmis astuma ühendusse iseendaga?

VAATA TAGASISIDEVIDEOSID 2018. AASTAL ADILAS TOIMUNUD FOUNDATIONILT®!

VAATA TAGASISIDEVIDEOSID 2019. AASTAL TOIMUNUD FOUNDATIONILT ®!

PÄRAST KURSUST:

– saad kaasa suure hulga abistavaid ja väestavaid materjale,

– sertifikaadi klassi ja kehatehnikate kursuste läbimise kohta,

– õiguse soovi korral pakkuda õpitud kehatehnikaid oma lähedastele, sõpradele, klientidele.

Scroll to Top
X