Kui vähe sa tead seda, mida sina vajad?

Kui vähe sa tead seda, mida sina vajad?

Kui palju sa tead seda, mida teised vajavad?

Kui vähe sa tead seda, mida sina vajad?

Kui palju oled sa võtnud enda kohustuseks teiste inimeste vajadusi rahuldada ja kohale joosta kohe, kui sa näed, et nad vajavad midagi?
Kas nad on sinult küsinud seda, et nad seda vajavad ja kas nad on küsinud sinu abi selles?

Kui palju sa pühendud sellele, et kogu aeg olla hõivatud sellega, mida keegi teine vajab? Kui palju sa kulutad energiat välja uurimaks seda, kas neil on ikka kõik korras, või on neil miskit puudu, mida nad võiksid vajada?

Kui palju kulutad energiat, et pühenduda teiste inimeste vajaduste täitmisele iga päev? Kui palju sellise käitumisega oled sa loonud oma ellu selliseid inimesi, keda sa muudkui teenid ja sulle tundub, et sul justnagu polegi enda elu?

Kui palju oled kogu aeg hõivatud teiste inimestega, et vastata nende ootustele? Vahel ollakse hõivatud täitma nende inimeste ootusi isegi , kes on oma kehast ammu lahkunud.

Kui palju see vangistab sind siia maailma, mis ei luba sul oma elu luua selliseks, nagu sa alati oled teadnud, et see võiks olla SINU jaoks?

Kui vähe sa tead, mida sa ise vajad? Kui õigeks oled sa teinud selle, et teised on olulised ja sina pole üldse mitte oluline ?

Huvitav vaatepunkt ütleks ? Kui palju meie reaalsuses tehakse valeks seda, kui ma iseendast hoolin ja ennast armastan?…. kui palju me oleme otsustanud , et see on isekas? ….jälle huvitav vaatepunkt ? Kas pole ?

Kuidas see sinu jaoks töötab? Kas sa oled õnnelik? Või oled sa rahulolematu selles osas, et sa ei saa aru sellest, et sa ju teed justnagu kõike õigesti ja aitad teisi inimesi, kuid sind tehakse ikka valeks ja antakse hinnanguid ja sind ei austata selle eest, ei usaldata?

Kuidas sa saad olla kellegi teise jaoks abiks ja toetajaks ja kuidas saab sind keegi austada ja usaldada , kui sa ise ei tea seda mida sa vajad ei luba endale, ei usalda iseennast, ei austa isennast? Universum toimib sellistelt, et ta pakub sulle kõike seda ,mida sina oluliseks pead. Pead teisi oluliseks ja kõige tähtsamaks , siis ta teeb kõik selleks, et teised oleks tähtsad ja olulised.

Teistel on tervis korras, neil on rohkem raha, neil on lõbusam ja nad loovad oma elu , moel, mida ise oled alati unistanud salaja. Pean ennast ei kellekski, tühiseks, haledaks ? Universum vastab “muidugi, sa pole mitte keegi, ma teen kõik selleks, et sa kogeks seda, et sa pole mitte keegi”

Küsi ja sulle antakse.

Milline on elu sinu jaoks, mis on elamist väärt? Küsi endalt, pane kirja või mõtiskle ja hakka seda küsima ilma ootusteta, tahtmata kontrollida millal, kuidas, kas ja kuidas see, nüüd tulema sinu ellu hakkab. Ela hetkes ja vali iseennast kõigepealt, siis oled alati olemas ka teiste jaoks koheselt.

Mis on see, mis sulle kohe rõõmu teeb? Kui mina olen mina, kas ma tõesti teeksin selle valiku?

Tänulikkusega
//Kaidi

Liitu uudiskirjaga

X