Kas sina oled ülesõitja või ülesõidetav?

Kas sina oled ülesõitja või ülesõidetav?

Kui palju on maailmas inimesi, kes teevad maha teisi, et upitada iseennast?

Kui palju on maailmas inimesi, kes oma ülemuslikkusega sõidavad sisse lahketele inimestele, et tõestada oma väärtust ja olemasolu- staatust?

Kui palju on maailmas neid, kes oma hinnangute hunnikuga enda kohta sõidavad teistest üle, et säilitada oma imago?

Ja kui palju on neid, kes ei oska muud moodi vaba olla, kui vaid ennast selles reaalsuses välismaailma taustal näidata? Võistelda?

Kas sina oled ülesõitja või ülesõidetav? Mõlemal juhul on see valik. Valid ise üle sõita või lased endast üle sõita. Aga mis siis kui midagi enamat on võimalik?

Kas oled ka valinud lubada endal olla mõjutatud sellistest inimestest??

Minu vaatepunkt on see, et see on kompliment sulle, kui sa satud kokku inimestega, kes tõeliselt alahindavad sinu väärtust ega võta sind vastu sellisena nagu oled.

 

Tead mis?

Kelle väärtust nad tegelikult alahindavad?? ISEENDA.

Nad ei tuleks eales sinust üle sõitma, kui neil poleks vaja tõestad iseendale, et nad on tugevad, targad ja parimad ja väärtuslikud.

Neil on enda kohta vaatepunkt, et nad ei tohi olla nõrgad, mis loob neile pidevat tõestamise vajadust, et nad on tugevad sinusuguse lahke ja haavatava inimesega võrreldes, kellel puudub valjadus tõestmiseks. Sinu najal ju kõige lihtsam ennast upitada!

Muideks nad ei vali omale nõrku, kellest üle sõita, vaid tugevaid!

Mis on tõeline tugevus??

See on olemine iseendana, kus sul puudub vajadus tõestada iseenda väärtust kellelegi kaasaarvatud iseendale. Ka siis, kui keegi sulle midagi tõestada püüab ja hinnagute laviiniga sind üle valab.

Haavatavus on tugevus. Haavatav oled siis, kui sul pole vaatepunkti! Haavatavana saad sa vastu võtta kõikidelt ja kõike kogu aeg piiritult. Haavatavana avad sa tee teadlikkusele ja maagiale – Haavatavana oled sa elus sa oled põnevil järgmise hetke ees, mis tulekul.

Sa oled nagu väike laps ekstaasis elust ja elus olemisest ja piiritutest võimalustest! Sul puuduvad hinnangud!
Hinnangulised inimesed on need kes kaitsevad iseenda vaatepunktide õigsust ja võitlevad, et seda säilitada!

Kõige suurem kaitse selliste inimeste eest, on olla teadlik. Ja kui valid olla teadlik, siis mitte kunagi sa ei tee tõeliseks nende ülesõitjate väikest universumit, ega lase sellel kärbsesital enda õnnelikkust, olemise ruumi ja vabadust mõjutada.

Sa võid olla maruvihane ja nautida seda sajaga. Sa võid omale teadvustada- See pole minu tõde ja siis valida midagi muud, kui soovid.

Hinnagute palge ees KEERA ENNAST PEALE! In face of judgement TURN UP YOU❤️

 

Niikaua, kui sa oled allergiline inimeste vastu, kes ennast tõestavad, et oma eksistentsi säilitada, niikaua sa tõmbad neid omale ligi ja pead nendega diilima.

Allergiline oled sa siis, kui oled pidevalt võitlusvalmis elimineerima kõik rumalad inimesed oma lähedusest.
Kust see tuleb?? See tuleb sinu vaatepunktist, et ei tohi eksisteerida rumalaid inimesi!

Kõik peaks olema teadlikud.

Sa pole lubamises rumalate inimeste osas, mis hoiab sind alati nendega võitluses.
Arva ära, mida sinu vaatepunkt loob???

Universum vaatab opaaaaaaa sulle meedib diilida rumalate inimestega, kes õigustavad oma eksistentsi!!!! Aaa siis ma annan sulle neid inimesi, kellega diilida? voilaaaa ja siin nad on!!. … ja sina katkud juukseid, miks nad siin on??

Inimesed, kes õigustavad oma vaatepunktide õigsust, millega arvavad oma eksistentsi ja väärtust säilitada, kahjuks lõikavad ennast ära ja eraldavad kohe teadlkkusest ja iseendast. Teevad ennast väikeseks kärbsekakaks, ise arvates et nad on vägevad.

Kui nüüd see ülesõitja sinuga silmitsi satub ja sa ärritud, siis kui palju see pole üldse sinu ärritus?

Mis siis kui see ärritus on energia, mida koged, mida see ülesõitja iseendaga teeb? Ta sõidab ju iseendast kogu aeg üle!
Ja kohe kui sa sellest endal teadlik olla ei lase, teed sa ennast samasuguseks väikeseks, selle asemel, et olla see, kes sa tõeliselt oled!

Sa oled piiritu vägevus, kaunis olevus.

Mitte keegi tegelikult ei tea seda, ega saa iial teada, mida sa tead ja mis sinu sees on? Ainult sina saad seda avastada ja seda piiritut väge suurendada!

Ja kui sa valid sellega ühenduda, siis sa tead, mis on piiritu LAHKUS JA HOOLIVUS JA KOOSLOOMINE, mida paljud veel siin planeedil ei vali.

Mis vee võimalik on nüüd! ?!!Universum palun näita imesid!!

Lahkus, tänulikkus, hinnanguvaba maailm ❤️???

Pildi maalis Kaidi Kirr!

Kaidi

Vaata veel seda FB otsevideot – Kas soovid olla õige või vaba?

Liitu uudiskirjaga

X