Küsimus on alati loov!

Küsimus on alati loov!

Kui sa küsid küsimuse avab see ukse teadlikkusele, valikule, ja võimalikkusele, mida sa võibolla pole teadnud, et sul on.

Tõeline küsimus juhatab rohkemate küsimusteni; see pole see, et saada õigeks asjad. See on see, et olla järjepidev loomise seisund, mis algab küsides ja olles küsimus.

Kui sa otsustad ja järeldad, siis sa hävitad järgneva loomise hetke oma elus.
Järeldus on loomise suurim tapja. Niipea kui sa jõuad järjeldusse, siis mitte miski, mis ei ühti selle vaatepunktiga, ei saa sinu teadlikkuseni jõuda.

Tehes sedasi, sa sulged 90% kõigest sellest, mis oleks võinud sulle panustada. Kõik on valmis sulle panustama, kui sa küsid ja oled valmis vastu võtma!

Me kasutame vaatepunkte selle osas, mis loomine on ja mis ta pole, et pista ennast valikuteta universumisse. Kui sa lood lõbust ja rõõmust lähtuvalt, siis sul on saadaval rohkem valikuid ja võimalusi. Mis siis oleks, kui looks mitte sellest lähtuvalt, mida sa saada tahad vaid hoopis küsides: Millist tulevikku see loob?

KUI PALJUD TEIST TEAVAD, MIDA TEILE MEELDIKS LUUA?
Kui paljud teist on küsinud endalt seda küsimust ja teil pole mingitki aimu sellest, mida teile meeldiks luua?

Mis siis, kui sa ei peagi teadma, mida sulle meeldiks luua? Loomine on teistsugune maailm, kui sa funktsioneerid küsimusest, valikust, võimalikkusest ja panusest.
Universum tegelikult puistab loomise kingitusi su jalge ette pidevalt ja sina ignoreerid neid.

Kui sulle meeldiks luua midagi teistsugust, sa pead olema valmis vaatama teistsugusest vaatenurgast.
Sa pead kuulama teadlikkuse sosinaid , kasutama oma tajusid, et avastada võimalikkusi ja lubama Universumil panustada sinule ja näidata kingitusi, mis sinule saadaval on.

Universumil on imelik vaatepunkt, et sa peaksid omama kõike, mida sa küsid.
Preagu sa jalutad ringi, nagu sa oleksid hale ja et ei saa vastu võtta.
See pole tõde, et sa ei saa vastu võtta; need on kõik sinu vaatepunktid selle kohta, mida tähendab see, kui vastu võtad ja mida sa pead tegema, et see välja teenida. Nunnu, aga mitte eriti tark sinust.

Väga lõbus on see, et mis iganes su reaalsus ka poleks täna, on see just see, mida oled omale küsinud. Sa pead omale küsima midagi erinevat, kui sa kavatsed olla enam, luua enam ja omada suurepärasemat reaalsust
Kui sa tõesti laskud sügavale iseendasse ja vaatad valikuid, mida oled teinud, märkad sa , et igalpool, kus oled projitseerinud ja oodanud midagi iseendalt või kellegilt teiselt on täpselt see, mis on ilmunud. Me loome oma reaalsuse oma vaatepunktidega

MILLINE VAATEPUNKT SUL ON , MIS HOIAB PAIGAL SINU OLEMASOLEVAT PIIRATUD REAALSUST?

Iga kord, kui sa teed valiku , lood sa midagi.
Kas sa tead seda, mida see valik loob?
Vahetevahel tean, kuid enamjaolt mitte. Valikust loomine on teadlikkuse saamine sellest, mida see valik loob tulevikku.
Mitte see, kuidas see peaks välja nägema või olema, et sobituda ettemääratud vaatepunkti, mida sa oled otsustanud, et peab olema.
Kui sa otsid ettemääratud vaatepunkti, otsid sa ennustatavat reaalsust, kus sa saad alati olla õige ja mitte iialgi vaba.
Kas see on tõesti see, mida sina tahaksid küsida?
Mis oleks võimalik, kui sul poleks ühtegi vaatepunkti selle kohta, kuidas asjad ilmuvad, vaid ainult küsimus ja valik, mis sobisid selle energiaga, millisena sa soovisid, et su elu oleks? See on palju lihtsam, kui sa arvaksid !

MIDA SA POLE VALMIS OLEMA, ET KUI SA SEE OLEKSID, LOOKS SEE SULLE KÕIK SELLE, MIDA OLED KÜSINUD?

Kui sinu küsimise peale pole see ilmunud, on seal midagi, mida sa valmis pole olema.
See on see koht nüüd, kus valik tuleb sisse.

Kui sa oled valmis olema ja tegema, mis iganes nõutav on, et luua midagi, siis seal on alati teistsugune tee.

Sul võib olla pole informatsiooni või teadlikkust just preagu, kuid sa saad küsida neid küsimusi:
1. Kuidas ma saan sellest üle?
2. Mis on nõutav, et seda muuta?
3. Mida saan ma olla, teha, omada, luua ja genereerida, et luua siia midagi teistsugust?

Kui sa sooviksid , et su elu oleks suurepärasem jätka valikute tegemist, jätka muutumist ja sa lood omale selle, mida omale küsid.

Gary Douglas
#getyourbarsrun #kaidikarilaid #beyou

Liitu uudiskirjaga

X