Kas sa lahendad probleeme vōi lood oma elu? 

Kas sa lahendad probleeme vōi lood oma elu? 

Kas sa lahendad probleeme vōi lood oma elu? Kas sa arvad, et kui probleemid lahendatud, siis saad oma elu elada?

Mis siis, kui luues oma elu, lahenevad probleemid, mis tegelikult polegi probleemid, vaid vaatepunktid millest kinni hoiad uskudes, et see on tōde, kui tegelikult pole?

Mis vaatepunktid sul on, mis panevad sind otsima , leidma ja lahendama probleeme, mis hoiab sind eemal iseendaksolemise seiklusest ja kōik, kaasaarvatud sinu nn probleemid, mis pole probleemid vaid hinnagud, saavad olla elus ja domineerida sinu üle?

Kui paljud teist selliselt oma elu loob ja kunagi need probleemid ei lōppe??
Kas nüüd on sul aeg luua omale reaalsus üle selle reaalsuse?

Kui jahh, siis vōta kätte raamatud “ Kuidas saada iseendaks ja muuta maailma” me loeme seda ka teisitpäeviti otseetris.
Loe raamatuid “ Lahutuseta suhted “ Probleem pole rahas vaid sinus” , “ Äritegemise rōōm”

Youtubes on tuhandetes videosid, mis on tasuta! Olemise vägi FB grupis on sadu videosid , mis on tasuta! Raamat maksab 25€ .
Kui sa päriselt soovid, et su probleemid lōppevad ja sa soovid muutust ja sa ei uuri ega loe ega kasuta tuhandete eurode väärtuses TASUTA  25€ informatsiooni, mis on saadaval, siis sa ei taha muutust, vaid armastad oma probleeme.

Sa pole päriselt vastutust vōtnud oma elu eest, kui sa pole valmis valikuid tegema ja 25€ leidm, et elu muuta. SINU ELU on sinu valikute tulem, ei vale ega ōige, vaid just selline, nagu see on! Ja kui seal miskit täiega sinu jaoks sakib ja soovid muutust ja midagi enamat, siis see laiutab su ees! Just preagu, seda lugedes!

 

KÜSI MUUTUST , TEE TEISTSUGISEID VALIKUID JA VŌTA VASTU!

 

Kui kaua sa veel kavatsed oodata, ōigustada , toetuda oma lapsepōlvetraumadele, suhtedraamadele, reageerida klähvivatele hirmunud chihuauadele, kes pissivad su kontsadele ja sa teed sellest draama? Kaua sa veel pead saama hirmutatud ja mōjutatud manipulatsioonist nende poolt, kes sind kontrollivad ?

Kaua sa veel vōitled kōige välisega enne kui valid oma elu elada?

Kui palju on sul jäänud oma elu elada ? Kui see lōppeks 10 sekundi pärast, siis kas see on see elu, millega selle lõpetad? Kas proovid elada nii nagu kōik teised, et kes kōige ōigemini elab, siis see saab kōige ōigemini surra? Mis vōistlust sa pead? Kas see on seda väärt?

PÄRISELT, Sinu elu, sinu valikud ja seal on neid palju, mida saad valida. Kui sa teada ei taha, et midagi muud on vōimalik ja see kirjutis sind vihaseks ajas, siis saan sind ōnnitleda , sest sul on ōigus, sina ei saa muutuda! Sa armastad õigustada oma vaikute õigsust ja nii see on ,Amen!

Kui see kirjutus tõstis su väge ja teotahet ja valikute hulka, siis palju õnne! Piiritud võimalused on su ees! Küsi, vali , loo edasi, edasi edasi. Kõik muutub sinu jaoks just selliseks, mida küsisid.

Kas aitab nüüd eraldusest, aitab kärbsekaka sees probleemide lahendamisest, aitab omaette üksinda punnitamisest ja kannatamisest, aitab küll chihuaua kostüümi kandmisest , arvates, et kui sa teed klähvivat häält ja paistad välja, nagu chihuaua, siis saab su elu korda ja õnnelikuks , samal ajal kui su draakonkotkainglitiivad kostüümi alla villi on hõõrdunud?

KAS NÙÜD AITAB? ❤️

Ma läksin. Tulevikuga kohtingule ! Kes veel kaasa lendab?

Kaidikarilaid.com

Liitu uudiskirjaga

X