Miks me tahame mōista pōhjust??

Miks me tahame mōista pōhjust??

Sōidameeeee teeme ühe ringi …..???

Olen mârganud, et Üks asi, mis inimestel on, kellel nii suur teadvuse väli ja vōimalikkuste taju on see, ET NAD EI SUUDA ARU SAADA, mille kuradi pärast inimesed arvustavad, tüli norivad, võitlevad, maski kannavad ja sedasi teevad.

Hukatus meile on see, et me tahame ja arvame, et selleks on pōhjus ja me tahame aru saada pōhjusest!!
Miks me tahame mōista pōhjust?? Sest meie iialgi midagi sellist ei valiks.

Ja selle püüd mōista “miks” hävitab meid!

Kui sa soovid selles osas oma maailma muutust – siis see, mida sa saad valida on see, et sa lubad olla sellel see, mis see on, ilma mōista tahtmata. Sellega sa oled enda vastu lahke ja nende vastu lahke.

Mōistmine käib läbi mōistuse ja see on üks imepisike auk. Ingl keeles UNDERSTAND.

Under- alla, Stand- seisma. Sa tahad ja pingutad mōista tahtmisega ja paned ennast alla seisma, lootes aru saada. Teiste sōnadega sa korrumpeerid oma olemuse imepisikeseks, et rumalusest aru saada ja see on piinarikas. Mõned inimesed on veel suisa sellised enesepiinajad, et nad teevad ennast valeks, et nad aru ei saa, millega hävitavad ennast veel enam. Enesearvustamine on üks kõige suurmaoidf lahkusetuseid, mida endaga teha saad.

Ehk siis inimesed teevad oma elus asju ja valikuid sest nad teevad- seal pole mitte mingisugust pōhjendust! LIHTSALT SEE , et nad vōivad! Ja kuna sina kunagi nii ei teeks, ei mahu see sulle pähe. Ära proovi aru saada MIKS. Kui selle valiku teed ja lubad neil valida, mida nad valivad ( mis vōib olla intense) OLED VABA ja miskit sind never endast välja ei vii!

Teadlikkus on ainus tõeline kaitse. Me peame olema teadlikud, mitte otsima turvalisust. Kui sa oled teadlik, siis oled kaitstud – sa ei lähe teatud kohtadesse, sa ei tee teatud asju.

Sinu valmidus olla teadlik teeb sinu elu tõeliselt kergeks. See ilmub täieliku kergusega. Isegi need asjad, mis on keerulised ilmuvad kerguses siis, kui oled valmis omama teadlikkust.

Täielik teadlikkus tähendab, et keegi ei saa sulle teha midagi, sest sa ei lõika kunagi ära oma teadlikkust, et anda neile ruumi seda teha.

Me oleme õppinud, et põhjus, loogika ja põhjendus on see, mida me vajame ja samas on see ka, mis meid ka piirab.

See on lihtsalt üks versioon kuidas olla siin maailmas. Siin on veel valikuid armas. Vali teistsugune valik, saad teistsuguse tulemuse ja teadlikkuse.

Sōidame parem tsikliga mu armsad sōbrad?

#kaidikarilaid

Liitu uudiskirjaga

X