Mida ma saan teha või olla, mis loob maailma paremaks paigaks?

Mida ma saan teha või olla, mis loob maailma paremaks paigaks?
Kui ma hommikul üles ärkan, siis minu esimene küsimus on alati: “Milline panus saan ma täna maailmale olla?” Mida ma saan teha või olla, mis loob maailma paremaks paigaks?
Lilled kasvama, looduse rõõmustama, inimesed naeratama, aidata kedagi, olla olemas kellegi jaoks, See küsimus äratab minus elevuse, rõõmu ja põnevuse,paneb särama ja see on on nii minu moodi. Mul on nii hea olla. Ja kõik see , mis päeva jooksul nüüd saama hakkab ja ma olla ning valida saan ,tuleb sellest energiast- põnevusest, rõõmust , elevusest.
See on nagu universum, kui hommikul päike tõuseb, siis kõik läheb valgeks, rohulibled säravad päikese käes, saavad sellest innustust ,tuge ja panust, et edasi küündida valguse poole. Pane tähele see päike ei teinud midagi erilist, ta vaid oli tema oma säras ja olemises kogu aeg.
Planeet sellel hekel liikudes ümber oma telje ja saavutades täistiiru avas ukse ja võttis selle sära ja valguse vastu selle uue hommikuga. Võttis vastu selle elu, olemise ja intensiivsuse.
Ta ei jooksnud ära, sest tal oli paha tuju  LOL

Mida sina täna olla või teha saad, et olla panus ja vastu võtta see, panus, mis sa oled alati olnud maailmale? Justnagu päike ja maa omavahel kingivad üksteisele iseennast ja loovad igale hetkel täielikus lubamises suurepärasemat ilma ennast süüdistamata ega valeks tegemata 

 Kas sa oleksid see panus täna palun??? See oleks mulle suur kingitus. Aitähh .

Much love
Kaidi Karilaid

Liitu uudiskirjaga

X