Milline see oleks, kui Sa hakkaks iseenda sisse vaatama…

Milline see oleks, kui Sa hakkaks iseenda sisse vaatama…

MILLINE SEE OLEKS? ….

I’m the dreamer, but not the only one …

Milline see oleks, kui Sa hakkaks iseenda sisse vaatama ja päris endalt küsima, mis sinu jaoks on tõene, võtad selle teadmise vastu ja hakkadki valima neid valikuid , valik valiku kaupa hinnaguid andmata? Mis siis oleks võimalik Sinu jaoks, su elu jaoks?

Mis siis oleks võimalik Maailma jaoks?

Kas siis üldse on vajadust leida seda, mis õige või vale ühiskonns ja Maailmas kuulutades ja taga otsides ühte kindlat universaalset tõde? Mida sina tead?

♥️Milline see oleks, kui iga inimene oma südame sees on iseenda PARIM SÕBER ja armastaja ? Milline siis maailm oleks? Millised oleks suhted? Millises suunas need areneks? Mis saab ilmuda?

♥️Milline see oleks, kui iga inimene kaisutaks oma UNIKAALSUST ja erinevust? Kas siis eksisteeriksid hinnangud, võistlus ja võim kellegi, millegi üle, eraldused ja põgenemine, ning hirm?

♥️Milline see oleks, kui iga inimene lubaks endal TEADA seda, mida ta teab, on alati teadnud ja elab seda, mida tema teab? Kui palju enam oleks vastu võtmist ja vähem teiste ellu sekkumist ja peitmist?

♥️Milline see oleks, kui iga inimene pakataks TÄNULIKKUSEST elu ja iseenda ees? Kas siis oleks tõestamist, õigustamist, millegi taga ajamist, et saada tiitleid ja tunnustust, mis justnagu kinnitaks sinu olemasolu õigsust?

♥️Milline see oleks, kui iga inimene teaks ja tajuks seda RIKKUST, mis ta on? Kas siis jätkuks puuduseteadvuse ja väärtusetuse probleemide lahendamine,iseennast raha teenriks panemine, mida inimkond arvab, et peab tegema, et olla rikas?

♥️Milline see oleks, kui iga inimene näeks, et ta on KINGITUS ka siis kui asjad ei lähe nii, nagu soovinud oled ? Kas siis jätkuks vägivald, suhtedraamad, eraldused , raskus?

♥️Milline see oleks, kui iga inimene jumaldaks iseenda KEHA, armastaks temaga suhelda ja kuulata teda ning anda talle, kui oma vastsündinud beebile, kes on sinu embuses kogu su elu? Kas siis saaks jätkuda pidev haigestumine, ravimatud kehaprobleemid ja ravimitööstuse manipulatsioon?

♥️Milline see oleks, kui iga inimene näeks, et mitte midagi ei pea ja KÕIKE VÕIB ? Kas siis eksisteeriks valikuteta maailm? Kas jätkuks lootusetus, vabaduse igatsus ja ootus? Mis siis ilmuda saab?

♥️Milline see oleks, kui inimesed rõõmustaksid iseenda olemasolu pärast, et nad on elus ja hingavad ja neil on piiritud võimalused olla ja valida kõike? Kas jätkuks välise tähtsaks tegemine, kellegi teise välise kummardamine ja välisele järgnemise kohustus ja ohvriks olemine? Kas jätkuks võimutsemine ja maha tegemine, hukkamõist?

♥️Milline see oleks, kui…..

….INIMESED VALIKS ENNAST??

Millest MINA alustada saan? ….. Valin ennast- seda mis mulle tõene. Kõik eelpool kirja pandu.

♥️ Aitähh Maailm ja Sina…. ja sina, kes sa seda loed, et näitad võimalikkusi, mida valida saan.

♥️Mad love

Kaidi Karilaid

#sinaoledkingitusmaailmale

Liitu uudiskirjaga

X