MINA JA SINA = MEIE ja MEIE=NEMAD

MINA JA SINA = MEIE ja MEIE=NEMAD
Asi pole mitte selles, et “nemad” teevad midagi, et sul on kehv ja halb ja ajab närvi.
Asi pole mitte selles, et “see asi” teeb sulle, meile, neile midagi, et sul on kehv ja halb ja ajab närvi.
Asi pole mitte selles, et ” see väline” teeb või on midagi, et sul on kehv ja halb ja ajab närvi.
Asi pole mitte selles, et “maailmas toimuvad sündmused on halvad ja pahad, mis teevad midagi, et sul, meil, neil on kehv ja halb ja ajab närvi.
Asi pole mitte selles, et “poliitikud ja rumalad inimesed ” teevad midagi, et sul, meil, neil on kehv ja halb ja ajab närvi.
Asi pole mitte selles, et “suured juhid, kooli direktorid, vallavanemad ja kombinaatide ja pankade direktorid ei oska juhtida, mis sind tigedaks teeb.
ASI ON SELLES, et sina, mina, meie ei ole osanud, teadnud, et me saame olla teadlikud ja võime ja saame teha teistsuguseid valikuid. Me oleme olnud tublid järgijad, õppinud veeretama vastutuse ainult poliitikutele juhtidele, emadele isadele, liidritele, arstidele, teadusele, abikaasadele, asjadele, ühiskonnale, rahale, minevikule, haiguste kaela, hädade kaela.
Ja see vastutuse ära veeretamine pole olnud vale, vaid üsna rumal. (loe ebateadlik). Oleme kõik teinud oma parima teadlikkuse juures parimaid valikuid igal hetkel.
ASI ON SELLES, et mul, sul meil on nüüd uus hetk teha teistsugune valik…ja siis jälle uus hetk, kui eelmisel hetkel valikut ei teinud. …ja siis jälle uus ja nii lõputult. Sina tead, millal on aeg sul teha teistsugune valik võrdlemata, juurdlemata. Sa tead. Oled alati teadnud.
ASI ON SELLES, et mina ja sina= meie ja meie=nemad.
Pole sellist asja nagu nemad või see. Sa näitad näpuga neile, samal ajal kolm näppu näitavad su enda suunas.
Mida saan mina (minasid on megapalju, vaata sina oled ka) minana olla täna, mis muudab?
Küsi endalt ja siis tee valikuid.
Mida rohkem mina, sina , meie valime, seda enam hakkad nägema, kuidas nemad muutuvad, sest meie muutume, mina muutun. Mina, sina, meie saame muuta kollektiivset teadvust, kui valime kerguse, rõõmu hiilguse, tänulikkuse enda sees endana.
RÕÕM JA TÄNULIKKUS oled sina, mina, mis teeb kokku meie ja lõpuks me näeme neid ja seda, mis muutub kergusega ja ühtäkki sa märkad et “need ja nemad” on muutunud, sest mina, sina oleme seda valinud.

Liitu uudiskirjaga

X