Teadlikkus on…

Teadlikkus on…
TEADLIKKUS on võime olla KOHAL igal hetkel oma elus ilma iseennast või teisi arvustamata.
See on VÕIME kõik vastu võtta LÜKKAMATA midagi tagasi, LUUA oma ellu kõike, mida sa ihkad, suurepärasemat, kui Sul hetkel on ja enamat, kui Sa suudad üldse ette kujutada.
//Gary Douglas
Kui palju sa hakkad iseennast arvustama kohe, kui asjad ei lähe nii, nagu sa tahaks, et läheks?
Kui palju sa arvustad oma keha, kehareaktsioone, oskusi, välimust, teadlikkust, energiat, võimekust, raha, rikkust, tööd, töötegemist?
Oled rahulolematu oma iseloomu või kommete osas, et sa pole piisavalt osav või kiire, või korralik?
Annad hinnanguid endale, selles osas, et sa arvustad iseennast?
Võrdled ja siis, kui märkad, et sul ikka puudub see, mis võiks olla ….jälle arvustad?
Kui nüüd avastad, et oled midagi teistsugust, mis teised ei ole ja mida ühiskonnas arvustatakse ja kritiseeritakse …. nt draamakuninganna, ülemuslik mõrd, hale ohver, manipulaator, kontrollifriik, aeglane või liiga kiire, jne. JA SA TEADVUSTAD seda, ARVUSTAMATA iseennast, on muutused võimalikud.
Seda saad teha siis, kui lased alla kõik oma barjäärid ja kaitsed ning vaatad seda öeldes endamisi -“huvitav vaatepunk, et ma olen valinud see olla. Millised valikud mul veel on?
Alles seejärel TEKKIVAD SULLE VALIKUD SEDA MUUTA, kui vaid tahad, küsid ja valid.
Kui ei taha ja ei vali muuta, siis üks võimalustest on see, et võid seda TÄIEGA NAUTIDA. Kui tahad ennast arvustada ja hinnanguid anda, siis siin on ka valikud. Kas naudid endale hinnangute andmist või lõhud, luues kehasse haigusi ja valusid ning tapad ennast.
Iga nauding ja naer tervendab sinu keha ja planeeti Maa- loob sündi, elu ja elamist.
Iga arvustamine, hävitab sinu keha ja planeeti maad- loob surma ja hävingut.
Mida sina valid? Mina valin teadlikkuse ja jätkusuutlikkuse planeedil maa, hoolivuse ja tänulikkuse iseendale ja teistele ja mis veel võimalik on, mida ma veel valida saan, mis loob enam teadlikkust meie planeedil?
//Kaidi

Liitu uudiskirjaga

X