Mis siis, kui sinu olemus on HOOLIVUS?

Mis siis, kui sinu olemus on HOOLIVUS?

Mis siis, kui sa hoolid palju rohkem, kui sa oled kunagi teada tahtnud

Mis siis, kui sa hoolid rohkem, kui sa oled kunagi kellelegi tunnistada tahtnud, kaasa arvatud iseendale?

Ja kui tihti oled otsustanud, et justnimelt see hoolivus on sulle häda kaasa toonud?

Et su hoolivus teeb su nõrgaks? Ja on süüdi sulle kannatuste ja valu põhjustamises?

Mu sõber, sinu hoolivus pole süüdi sulle kannatuste ja valu põhjustamises. Kannatusi ja valu põhjustab sulle see, kui sa hoolimise lõpetad. – nii enese kui teiste suhtes.

Meie hoolivus teiste inimeste suhtes on alati esimene asi, mida püüame lõpetada, kui hakkame arvama, et keegi püüab meile haiget teha.

Tundub lihtsam kedagi arvustada ja mõelda sellele, mida nemad valesti tegid (nii et võiksid õigustada oma otsust neist kaugeneda), selle asemel, et kaotada enda püstitatud kaitsed ja öelda:

“Tead mis, mul on seda väga raske öelda, aga ma imetlen sind. Sa meeldid mulle väga ja mulle teeb kõvasti haiget, et sa ei luba mul sinuga nii lähedaseks saada, nagu ma seda tahaksin.

Tegelikult on asi nii ja just seepärast ma üritangi sind arvustada, sinu eksimusele osutada ja Sinust kaugeneda.”

Oled sa kunagi proovinud kellelegi seda öelda? Mis siis saaks?

Nende inimeste juhe jookseks täiesti kokku ning nad vaataksid sind nagu olendit mõnelt teiselt planeedilt. Ja vägagi tõenäoliselt sulaksid- sellesse pehmusesse, mida Nad on alati tahtnud, aga pole kunagi julgenud saavutada.

Kahjuks ei tee seda siin keegi.

Asi pole selles, nagu me seda ei suudaks, aga meile on õpetatud seda mitte tegema. Me tunneme, et me ei saa hoolida sellistest inimestest, kes on valinud seda hoolt mitte vastu võtta.

Häda on selles, et tegelikult sa juba hoolid ega saa seda hoolimist lõpetada. Sa usud valet, kui Arvad: “tegelikult ma neist ei hooli”
Keda sa selle tegemisega tapad?
-Iseennast.

Sa lõpetasid äsja iseendast hoolimise, sest sa uskusid valet, et võid lihtsalt lõpetada teistest inimestest hoolimise. Selleks, et üritada hoolimist lõpetada, peaksid sa loobuma kõigist hoolimise, kelle hulka kuulud ka SINA.

Ja pealegi see meetod ei toimi.

Mis siis, kui sa seda ei teeks?

Mis siis, kui sinu mõtteviis kulgeks nii:
“Saagu, mis saab, ma hoolin endast ikkagi. Ja ma hoolin ka edaspidi, sõltumata sellest, mida otsustavad kõik teised.

“See on ainus viis, kuidas saad lubada endal oma reaalsust nautida- nõustudes tegelikult hoolima nii palju , nagu sa päriselt hoolid, ning seda mitte lõpetama, vaatamata teiste valikutele.

Sest see tähendab ka endast hoolimist!

Kas sa palun teeksid olematuks ja muudaksid kõik selle, mida oled teinud endale tõestamaks, et sa ei hooli teistest, ning keeldud tunnistamast, kui palju sa tegelikult hoolid- ka inimestest, Kes sulle haiget teevad?

Kas jahh??

 

Liitu uudiskirjaga

X