Kui paljud meist on selle reaalsuse ohvrid?

Kui paljud meist on selle reaalsuse ohvrid?

Kui paljud meist on selle reaalsuse ohvrid?

Mis on see reaalsus?
Igaüks me teadvustame seda erinevalt.

Minu jaoks on see: Eraldused, hinnangud, ootused, kontroll, hirm, tagasilükkamine, sõjad, võitlused, tõestamised, haigused, kaitsed, õigustamised, kahtlused, tähtsus, võitmine, võtmine jne.

Kui paljud meist püüavad seda reaalsust korda teha?
Kui paljud püüavad kõike seda tagasi lükata, mis toimub, selle asemel, et endale ütelda- wooow milline inimkonna looming, mis kunagi ühiste valikutega loodud?
Kui paljud meist ei ole vôtnud vastutust oma valikute eest, mida olukord nüüd sunnib meid tegema,et tulevikku luua?

Mis siis, kui me oleme kõik olnud selle reaalsuse loojad?
Mis siis kui me ei teadvustanud, mida need valikud tulevikku loovad, mida kollektiivselt valisime? Ja selle teadlikkuse eiramise tulemusena oleme kõik loonud selle reaalsuse, mis meil on?

Mis siis, kui see, et me pole kunagi esitanud ühtegi küsimust kohalolust, vaid jooksime tegema valikuid, mis lühiajaliselt andsid meile meie mugavuse, kuid pikas plaanis eraldasid põhiolemusest aeglaselt nii individuaalselt kui kollektiivselt, on olnud selle valiku tulemus, mis meil on?

Mis siis, kui sel hetkel, kui me enese sügava olemuse juurest lahkusime, ilusama säravama, uhkema, kaasaegsema, tehnoloogilisema rikkama, K A S U L I K U M A (loe lühiajaline silmapete) maailma poole pead pöörasime ja jättes oma südame maha, jättes oma MAA maha , oli valik, kus me lõime selle, mis praegu toimub?

Võimas, mitte eriti teadlik.
Kui paljudel teist seda kõike nähes esimesena tõusevad karvad turri, tekkib reakstioon automaatselt enne kui sa valid astuda edasi kerguses?
Kui paljud teist ei taha vaadata, mis veel võimalik on enne kui siin kõik korda saab?

Kui paljud meist pole valmis olema nii erinev, et mitte võtta pooli?

Mis siis, kui iga kord reageerid ja pooli võtad lased sa sellel reaalsusel end kontrollida?

Kes sa oled, kui sa sedasi valid? Kus on su vägi?
Mis siis, kui mille iganes sa teed selle olukorra kohta õigeks või valeks oled sa selle reaaluse lõugade vahel ja toidad seda reaalsust oma energiaga ilma, et sa ise taipad?
..ja see naudib sinu reageeringut ja naerab su rumaluse üle, kuidas ta sind kontrollib?

Ja kui sa ei taipa seda, et iga automaatne reakstisoon on sinu valik seda reaalsust toita, siis sa võitled igavesti selle reaalsusega, mis tähendab, et sa oled lõksus ja sa sa imestad, miks sul kehv olla on, miks suitsiidsed mõtted tulevad, miks ärevus ja stress üle võtavad?

See reaalsus otsib praegu, kust saab veel süüa (energiat), et ellu jääda. Kes saab veel reageerida ja nõustuda ja järgneda?

Mis siis, kui sina pole fucked up? Mis siis, kui see reaalsus on Fucked up? Ja mis siis kui sa ei pea sellega midagi tegema, kui vaid lubama olla ja liikuma edas?

Ära vihasta, vaata ja imesta ( Ita Ever) ..ja mina lisan juurde veel .. küsi küsimus ja tee teistsugune valik.

Mis siis, kui midagi enamat on võimalik ja mis siis, kui sul on valik, seda küsida ja valida ja luua?

Mis panus saab sulle see valik olla?

Iseendana olemise kursused 1,5 päevased ja 2,5 päevased.
Rohkem leiad infot https://kaidikarilaid.com/iseendana-olemine

Liitu uudiskirjaga

X