SUHE=KINGITUS?

SUHE=KINGITUS?

Mida ma tean suhetest…..? Minu mõtisklused

Matemaatikas tähendab suhe kaugust üksteisest. Kuidas miski objekt suhestub olemasoleva suhtes. Elus inimeste vahel oleme nimetanud suhet läheduseks, seotuseks, koosolemiseks, mis on määratud ära tuhandete välja rääkimata vaatepunktidega, mis meil igal ühel on erinevad… Ootustega. Ootus on määratud kindel viis, kuidas kõik see nüüd olema peaks sinu vaatepunkti järgi. ..ja see tuleneb sinu maailmast mida sa arvad, et on õige ja mis nagu täidab sind tervikuks, kui selle saad.

Kas see on tegelikult tõde? Kas sa oled poolik?

Me arvame, et ainult lähedus kellegagi annab meile , mida me elult saada tahame. See puuduv tükk? Jälle ootus . Kas keegi väljapoolt annab meile seda, mida me arvame et meil pole? Kas see on tõde? Või miski asi , olukord, sündmus loob seda, mida ma igatsen? Kas pole, mitte jälle ootus?
Kas oled saanud kelleltki või milleltki saadud lähedusega seda, mida igatsed või tahad? Võib olla tõesti korraks, aga mingi aja pärast tihti see nn lähedus kaob, oled sa märganud?

Inimesed otsivad lähedust, mis meis endas olemas on, aga arvame, et seda pole. Kas me oleme ennast eraldanud iseendast ja välistame midagi, mis paneb meid väljapoolt seda kõike ootama? …. Järeldades, et ainult nii saan ma olla ? Või ainult nii on mul hea? ….. ja lähedus kellegagi justnagu annaks sulle selle võimaluse see puuduv asi kätte saada ja seejärel omada selle üle kontrolli igavesti ? ….. või siis vastupidi…. Arvame, et eraldudes või välistades, saan ma läheduse iseendaga teistega? Kapseldun , peidan, ei taha olla nähtav….? Mida ma sellega saavutan? Mõlemal juhul on see äärmus ja kaugel üksolemisest ja võimalikkustest, mis hetkel saadaval on.
Mis siis, kui üksteisele ja iseendale lubatav olemise ruum, kaugus üksteisest on see, mis loob sulle tõelise läheduse- läheduse iseendaga ja temaga ja läheduse iga molekuliga universumis? Üksolemise tunnetuse? Oled sa selliseid inimesi, olukordi oma ellu küsinud? Kas sul on mõni selline inimene oma elus? Alustuseks võiksid sa küsida seda iseendalt, et see iseendalt vastu võtta, või siis mitte. Sinu valik.

Kaugus on lähedus.

Oled sa tundnud ennast kodus iseendana, kui vaatad kaljult kaugusesse või ookeanil horisondile? Kaugus on lähedus. Kas pole mitte huvitav? Just vastupidine sellele, mida oleme arvanud? Mis siis, kui suhetes inimestega on sama? Sa saad olla suurepärases suhtes kui oled kaugel- oled suur, oled sina, sind on palju ja sa võtad kõik selle vastu, sest siis oled sa lähedal ja oled see lähedus.

Kas oled valmis olema iseendaga nii suurepärases suhtes, et inimesed imestavad, kuidas sa seda teed? Kas oled valmis armuma iseendasse, armastama iseennast, oma keha ja oma olemust piiritult, mängides isendaga pühendunult oma elule, samal ajal olles ühendus kõige ja kõigiga siin planeedil ja universumis, kus sa ei välista kedagi ega midagi ega eralda kedagi ega midagi kellestki ega millestki. …ilma mitte midagi peitmata???? Kas oled nüüd valmis olema kohal arvustamata iseennast, et ikka sa pole veel piisavalt…..või et ikka sul veel pole… ? Kas valid vaadata oma elu läbi iseenda tõe, julgelt…ausalt, mis sinu jaoks tegelikult toimib , teadvustama seda ja valima seda ?…ja nägema ja TUNNUSTAMA seda imelisust, mis sa oled PRAEGU JA ALATI olnud?… et sa oled suurepärane , enneolematu kingitus iseendale ja maailmale ?

Gary Douglas on öelnud, et suhtel on ainult mõtet siis, kui partnerid (nagu äripartnerid) olles need, kes ta tegelikult on, kingivad üksteisele iseendana seda, mida nad iseendana iseendale anda ei saa, ise pidevalt arenedes ja muutudes. Suhe on pidev areng ja looming, transformatsioon, vastu võtmine.

Mis küsimusi sa suhte kohta küsid, et luua pidevat teadlikku muutust ja arengut suhetesse? Kas muutud koos muutustega? Kas muutud koos suhtega? Või kontrollid suhet?
Kas oled valmis vastu võtma neid täiesti teistsuguseid inimesi, või loodad , et sul oleks alati mugav ja välistad teatud olukorrad ja inimesed oma elust? Mis siis, kui iialgi pole vaja midagi ega kedagi välistada? Mis siis, kui mida enam ebamugavam, seda enam võimalikkuseid imedeks, kerguseks? J lihtsalt mõtisklen ….MVVO? Ma võtan selle kõik nüüd vastu , mis iganes moel see mu ellu ilmub.

CAN I HAVE MORE OF THAT NOW PLS WITH EASE?!?

Piiritult tänulik sulle, et oled seda kõike Sixten. Oled parim sõber, mees, armastaja, suurim väljakutse mulle minu võimete ja annete avanemisel, avanemaks veel enamale lubamisele kõige osas. Oled mängukaaslane, kingitus, silmade avaja, nõudmine ja küsimus, et maailm oleks parem paik. Sa oled kindlameelseim iseendaks jääja, keda eales olen kohanud ja ausus, mis sul enda vastu on, on hämmastav. See , et sa siin planeedil oled, on enneolematu kingitus kogu maailma jaoks….ja fuck that, kui paljud arvavad, et sa oled too much, …. või teistsugune…aga sa oled miljonite jaoks inspiratsioon, valgus, lootusekiir, suur pauk, mida kõik tegelikult ootavad….Aitähh, et oled mulle hindamatu kingitus ja näitad mulle mind ja piirituid võimalikkuseid.
Mina palun veel enam ,et selliseid inimesi, nagu sina, siia maailma, enda ümber, kes valivad iseennast? …ja MVVO, mis loob meile kõikidele suurepärasemat tulevikku ?

Milliseid kingitusi ma veel omale soovin?
Milliseid kingitusi saan ma veel omale luua?
Mida on tarvis, et mu ellu ilmuks veel enam selliseid inimesi, kes valivad iseennast, lubades mul olla mina, kellega mul on kerge olla? …Samuti neid, kes pakuvad mulle väljakutseid olemaks kõik see, mis ma saan veel olla, olles samal ajal lubamises minu osas kergusega ? Palun mu ellu veel neid inimesi , kellele läheb korda see, et maailmas oleks rohkem lahkust, hoolivust, olemas olemist üksteise osas, seljatagust, kui üksi raske ? Palun veel mu ellu selliseid inimesi, kes teavad, et ma pole kaugeltki perfektne ja kellele see on ok ? Palun mu ellu veel kõike seda, mis loob mulle lendu tõusmise radu võimalikkustesse? Palun mulle veel enam neid inimesi, kes kannaks mind kätel ja kellele mina olen kingitus? Palun mu ellu veel enam neid inimesi, kes võtavad mind vastu? Palun mu ellu veel enam sissetulekuallikaid ja võimalusi, mida ma pole arvanud senini võivalik olevat? Palun mulle veelgi enam, seiklusi, rõõmu, kergust, luksust, suursugusust, kuninglikkust, rikkust, kalliskive kerguse, rõõmu ja hiilgusega? Palun mulle kõiki neid kingitusi nüüd, sest ma olen kõike seda väärt? Aitähh! Kõik ja veel enam sellest võtan vastu tänulikkusega. Armastuse ja tänulikkusega
Kaidi

Liitu uudiskirjaga

X