Mida sina oled tähtsaks teinud?

Mida sina oled tähtsaks teinud?

Mõtisklesin  tähtsaks tegemisest , tähtsusest, mida me nii palju armastame teha ja luua oma eludes.

Kui paljud on meist on teinud Accessi vahendid või teadlikkuse tähtsaks või iseendaks olemise tähtsaks või hinnangute eest võitlemise tähtsaks või teatud valgustumise taseme tähtsaks, muretsemise ja kellegi teise inimese elu elamise ja valikud  tähtsaks või oma kaaslase arengu tähtsaks? Või oled tähtsaks tegemise teinud tähtsaks?

Või hoopis tähtsate asjade otsimise tähtsaks teinud?Arvates, et seda tehes saab vabaduse.

Ja kui seda mitte teha, siis justnagu jääks millestki ilma, või  tekkib puudus või seisak, rahulolematus, tühjus…. olematus, mitte midagi enam pole….

Ohh ja kui ma avastasin, kui suur vale see on? Huvitav hinnag.

 

Hinnang on alati vale.


Olen seda kõike teinud ja olnud- asju tähtsaks  Ben that done that. Vahel ikka avastan, kui osav ma selles olen. Vahel siiani avastan, et ma teen seda 🙂 Lahe on see, et teadvustades saan ma seda muuta…. KOHE

Mhhh, huvitav, kas need inimesed , kes on omale midagi tähtsaks teinud (enamjaolt ebateadlikult) , üritavad  vältida seisakut, ilmajäämist, mitte piisavust, eraldust, hinnangut, vähemust, tavalisust? Või midagi muud? Ja mismoodi selle teadlikkusega siis on ? 

Teadlikkuses eksisteerib kõik ja puuduvad hinnangud, ka hinnangutele antavad hinnangud puuduvad.

Palju olukordi tuleb meelde, kus  niikaua, kui ma olin omaks võtnud vaatepunkti,  et see on see õige asi, mida tuleb säilitada  ja see on see vale asi, millest tuleb hoiduda ja mida vältida, polnud ma  valmis nägema ega vastu võtma enamat võimalikkust?  Kui palju on sul vaja omada hinnanguid, õigustamisi,  tõestamisi iseendale teistele , et ühte tähtsat asja säilitada?  Ja seda tehes, kui palju see eraldab sind maagiast, voolamisest, kergusest enamast võimalikkusest sinu jaoks, mis laiutab sinu ees, et sa valiksid… , kuid sa pole valmis seda tegema, sest sa oled hõivatud oma hinnangute säilitamisega, et selle asja tähtsust hoida? Ahh?

Mäletan seda aega , kui ma iseendaks olemist  ja oma arengut tähtsaks teha üritasin …Holy Cow 🙂 Väga huvitav oli….

Mis siis kui on palju lihtsamaid viise vabaduse loomiseks, kui millegi tähtsaks ja ekstreemseks tegemine?  …. Nt lubada endal olla ja teistel olla…olles ilma kaitseteta ..kaitsed all ….. Ja üldse , mis on see vabadus sinu jaoks? Milline su elu siis on, kui SINA OLED VABA? Oled sa oma ellu küsinud muid võimalikkuseid  või arvad sa , et ainult tähtsaks tegemisega saad sa selle?

Minu jaoks on vabadus iseendaga olemise kergus olles kohal sellega mis on, kus miskit pole valesti, valikute tegemise kergus ükskõik kellega, kus, millal, mis olukorras isegi kergus iseendale antavate hinnangutega, mida vahel ikka annan. (huvitav , et seda teen onju :D) Olemine, kus puudub igasugune vajadus endale ega teistele tõestamiseks, kes ma olen või mida või miks ma loon.

Olemine kus mina valin, kus midagi pole valet ega õiget, midagi pole tähtsat……ja kui keegi soovib sellele hinnangut anda  siis good luck , enjoy your judgemets 🙂 Niiii tänulik sulle 🙂

Me loome kõike mega loomise jõuga ja väega igal hetkel. Absoluutselt kõik on sinu looming. Ja me teeme valikuid ja loome igat hetke vastavalt oma teadlikkusele, kus juba on kõik just nii nagu on- olemises .

Mis siis, kui loobudes ükskõik, mis tähtsusest, teed sa endale suurima kingituse ja kogu maailmale kingituse? Mis siis, kui see on justkui peopesade avamine, et sa saaksid vastu võtta maagiat, raha, rikkusi, seiklusi, elu, mis ootab sind , et sa vastu võtaksid, mida sa ei tea isegi veel , et eksisteerida võiks sinu jaoks?

Keegi tark mees ütles, et kaks asja, mis on paratamatud elus: sa sünnid ja sa sured. Vahepeal on sinu valik iseendaga kooskõlas elada, endaga vabadus ja rahu luua või siis mitte. Ja mis siis, kui isegi sünd ja surm on valikud, kus puudub tähtsus ?

Ja milline piiritu energia ruum ja teadlikkus saan nüüd olla , et piiritult vastu võtta ja lubada endal olla ühendus ja voolamine kõigega, mis ma olen, koos kõigega, kes ja mis su ümber on?

Armastuse ja tänulikkusega jumalate saarelt Balilt
Kaidi

Liitu uudiskirjaga

X