Teadlikkusest ja tundlikkusest

Teadlikkusest ja tundlikkusest

Kõigepealt pead sa aru saama, et sa pole liiga tundlik.

Sa oled teadlik.

Teadlikkus ja tundlikkus on kaks erinevat asja.

Paljud teist ei saa aru, et see teadlikkuse tase, mis sul on ja mille osas sind süüdistatakse, et oled liiga tundlik, on see ,et oled olnud lihtsalt nii teadlik asjadest ja olukordadest, mis on põhjustanud seda, et oled teinud või öelnud asju , mis panevad inimesi end ebamugavalt tundma. Seda sellepärast, et sa tead ja nemad arvavad, et sa ei tea.// Gary Douglas

Reaalsus selles maailmas on see, et sa “ei tohiks” liiga tundlik olla, see on vale!

Tundlikkus on teadlikkuse tase, mida enamik inimesi pole valmis omama.

Tihtipeale need inimesed , kes tarvitavad alkoholi, või muid narkootilisi aineid, on nii tundlikud, et summutavad oma tundlikkust sellega, et näida normaalsed ja, et mitte tajuda kõike ümbritsevat.

Mis siis, kui tänapäeva lapsed, keda tembeldatakse hüperaktiivseteks ja tähelepanuhäiretega või autistideks on tegelikult nii teadlikud, et see aeglane kontekstuaalne ja lineaarne maailm lihtsalt on nende hüperintelligentsete olevuste jaoks liiga aeglane ?

Mis on nõutav selleks, et inimesed leiaksid endale vahendid, mitte lukustamaks oma teadlikkust (mida nad nimetavad tundlikkuseks või ärrituvuseks) tehes seda valeks vaid pööramaks seda enda kasuks ja panuseks kogu maailma jaoks?

Küsimus loob tegutsemist, hinnang loob reaktsiooni.

Sina oled kingitus kogu maailmale!

//Kaidi Karilaid

Liitu uudiskirjaga

X