Sest õige on olla õige?

Sest õige on olla õige?

Kui õigeks sa pead neid tegema, et pidurdada neid mitte tegema sind valeks? Kas sa eeldad ja ootad( ütleme kardad), et sind tehakse alati valeks ja antakse hinnaguid?

Kas su enda ootus endale on, et sa ei taha olla vale, mis tuleneb sellest, et sa arvad et sa saad üldse olla kuidagi vale, mida ei saa lubada juhtuda?

Sest õige on olla õige? ( mida teevad kõik siin maailmas) ……. Ja selle kontrolliga sa saad tõestada omale, et sa saad olla õige, kui ma neile meeldin ja nad hinnaguid ei anna?

Kas selle vale ümber soovid oma elu luua??! Päriselt???

Juhul kui mitte, siis kas sa palun kustutad ja teed olematuks kõik ootused ja projektsioonid, et sellega saad sa olla kuidagi õige ja see on väärtus, mida taga ajada?

 

Või siis tõestada, et sa pole vale??

Olen alati mõelnud, miks inimesed usuvad, et hinnagud on tõelised. Asi pole selles, et nad seda usuvad, vaid et nad ootavad ja loodavad, et need on õiged ja tõelised. Kuidas sul sellega on??

Kui keegi annab sulle hinnaguid, siis kui väga tema tahab ise õige olla? Oodates endalt ja teistel oma vaatepunkti õigsusega nõustumist?

99% inimkonnast tahab olla õige, mitte teadlik.

Kas Sa armastad Ootuseid ja projektsioone, sest nad teevad su õigeks, mis tegeikult hoiavad sind eemal loomast omale elu, mida sa valida ja luua võiksid?

Kui sul pole vaatepunkte, ootusi, projektsioone, eraldatusi, hinnaguid ega tagasilükkamisi, saad sa olla teadlik kõigest ja muuta kõike.

Teadikkus loob alati valiku. Õige ja vale õigustavad kõike seda, mida valid, teed ja oled. Kui sa ei õigustaks oma valikuid, mis valikud sul oleks?

Kui sa õigustad, siis sa pead mõtlema. Ja kui sa mõtled siis sa ei vali teadlkkust. Gary Douglas

 

Ootused projektsioonid eraldatused hinnagud ja tagasilükkamised on põhielemendid, mis hävitavad võimekuse olla kohal, luua ja valida oma elu. Kui palju sul neid on? Kas loobud neist??

Need peatavad kõik selle, mis me olla võime. See pole hinnang vaid teadlikkus

Kui Sa ei pea olema vale ega õige, mis valikud Sul on? Kui palju neid on??

Kas sa soovid olla vaba või olla õige?
Kas ma saan nüüd palun rohkem valikuid ?? Mida sulle? Mida küsid?

Ainus tõeline vabadus elus on võime teha valikuid. Kumba sina oled valmis omama? Võimekust valida? Või oma vaatepunkti õigsust omada ja kaitsta, et siis õigesti surra vastavalt ootustele ja projektsioonidele?

Muahhhh kallid!!! Mis nüüd võimalik on ??? ?

Kaidi Karilaid inspireerituna raamatust.

Liitu uudiskirjaga

X