Vabane Maatriksist ja astu sisse oma olemise vabadusse.

Vabane Maatriksist ja astu sisse oma olemise vabadusse.

Tere, Imeline!

Aitäh, et oled valinud olla täna siin, sellel planeedil!

Aitäh, et oled teadlik, et midagi enamat on võimalik sellest, mida enamik teeskleb, et ei tea!

Täna rohkem kui kunagi varem, ma palun, et Sa esitaksid küsimuse – Mis siin päriselt veel võimalik on, kõigega, üle selle reaalsuse? Kas oled valmis seda küsima? Kas usaldad ja oled valmis vastu võtma seda, mis siis ilmuma hakkab?

 

 

Aastal 1999 esilinastus film “Maatriks“, mis muutis inimeste arvamust reaalsuse kohta. See oli tõeline muutus. Selle filmi lugu kutsus meid läbi suurendusklaasi vaatama: “Mis on reaalsus?”.

 

Siin on üks fraas sellest filmist: “Matrix on süsteem, Neo. See süsteem on meie vaenlane. Kuid kui sa oled selle sees ja vaatad ringi, mida sa näed? Ärimehi, õpetajaid, advokaate, müüjaid. Me püüame päästa mõtetes inimesi. Aga niikaua, kui me seda teeme, on need inimesed selle süsteemi osa ja see teeb neid meie vaenlasteks. Sa pead aru saama, enamik neid inimesi pole valmis lahti ühenduma. Ja paljud neist on nii inertsed, nii lootusetult sõltuvad süsteemist, et see paneb nad võitlema, et seda süsteemi kaitsta.”

 

Kui me vaatame meie praeguses maailmas ringi, siis näeme korrelatsiooni, kuidas Maatriks toimib sarnaselt massiühiskonnas. Meile õpetatakse alates sünnist, milline elu on ja kuidas me peaksime seda elama. Meie loomulik uudishimu on traditsioonilises koolis ja industriaalühiskonnas kinni müüritud. Traditsiooniline kool oli loodud selleks, et teenida industriaalajastut. Mõtle sellele hetkeks. Avalikus koolisüsteemis, me istume reas ja õpime klassides. Meile pole õpetatud esitama küsimusi või vaidlustada vanu ideid või uurima ja avastama oma loomevõimet. Meid on õpetatud istuma, kuulama ja taasrakendama seda, mida meile on söödetud läbi kodutöö, testide ja kontrolltööde. Meile on sõna otseses mõttes õpetatud, et kõige olulisem asi maailmas on teada õigeid vastuseid.

 

Koolist läheme me välja maailma ja üritame teha õigeid asju, selle asemel, et olla teadlik ja luua õnnelik elu. See pole õppimine! See on ajupesu!

Socrates on öelnud, “Õppimine on mäletamine…” Ühesõnaga, meid on treenitud selleks, et astuda sisse industriaal maailma , kus õpetajad on mänedžerid ja meile on õpetatud töötama aja järgi ning mitte midagi vaidlustama. Aga Einstein ütles, “Küsimus on kõik …” Tere tulemast kuradima Fu**ing elavasse Maatriksisse.

 

Mis siis kui Sina, iseendana, olles teadlik, saad olla see revolutsionäär ja murda Maatriksist vabaks? Mis siis kui Sina, iseendana, saad olla teenäitajaks teistele, et ka nemad saaksid sellest vabaks ja hakkaks valikuid tegema iseendale, läbi mille me saame pakkuda suuremaid võimalikkuseid planeedile Maa?

 

Vajalikkus versus valik – Ma olen seda uurinud juba mõnda aega. Ja mida enam ma teen asju valikust, mitte vajalikkusest, seda vabamaks ma saan. Kas Sina teed ikka veel asju vajalikkusest, selle asemel, et valida tõeliselt iseendana ja iseendale? Enamik inimesi loob suhte sellepärast, et see reaalsus ütleb, et sa oled väärtuslikum, kui Sa oled suhtes. Kas Sa tegelikult tahad olla suhtes? Või otsid Sa teistsugust viisi olla suhtes?

 

Väga suur osa inimestest ajavad taga raha, sest nad mõtlevad, et see on vajalik – mitte seepärast, et nad tegelikult seda valivad. Kui raha oleks lihtsalt valik, kas sa valiksid selle? Ja raha on peamine viis, mida kasutavad inimesed, kes on Maatrikisis kinni. See hoiab meid hõivatuna ja alateadlikult saavutama ja looma elu läbi raha „vajalikkuse“. Aga mis siis, kui me ei vaja raha, et elada oma elu täielikult? Ma ei ütle Sulle, et ära vali raha.

 

Raha on imepärane vahend ja seda saab kasutada maailma muutmiseks. Ma kutsun Sind lihtsalt lähemalt vaatama seda küsimust- sukeldu sellesse: Kas raha on tõesti sinu jaoks valik või Sa tunned, et see on vajalikkus ? Kui oled valmis lõpetama mõtlemise rahast kui vajalikkusest, astud Sa sisse avarusse ja ruumi, kus Sa hakkad raha osas tegema teadlikke valikuid, et seda oma ellu lubada ja ka päriselt vastu võtta.

 

Nüüd pane tähele kõiki neid barjääre, mille oled üles seadnud nende küsimuste vastu…. Lihtsalt valik….Proovi mitte kaitsta …. Või reageerida…lihtsalt pane tähele… mis sinu jaoks avaneb? Mõtiskle selle üle…

 

Meie reaalsus õpetab meid:

  • Käima koolis
  • Saama haridus, kraad
  • Saama töö
  • Saama edutatud
  • Abielluma
  • Ostma maja
  • Saama lapsi
  • Jääma pensionile
  • Ja siis sureksime, olles kõike eelnevat teinud „õigesti“

Mis siis, kui see on reaalsus, mis on söödetud meile ette, et hoida meid eemal meie teadmisest, tõelisest valikust ja vabadusest?

 

Kui Sa tõesti looksid oma elu väljaspool elavat maatriksit, mida Sa siis valiksid? Nii paljud inimesed on nii juurdunud reaalsusesse, mida neile ette söödetakse, et nende võime näha erinevaid võimalusi on nõrgenenud. Avastada võimalikkuseid on lihas, mis on oluline meie ellujäämisel, sest kui me jätkame selle sama vana jama loomist, siis meie planeet ei saa olema see koht, kus säästev ja taasloov elu on võimalik. Vabasta ennast oma meelest, lihtsalt loobu sellest.

 

Kas sa oled kuulnud ütlust “Vabasta oma meel” ? See on osa võrrandist. Vabastades ennast meelest on umbes sama, nagu lasta minna vanadel programmidel kõikidel viisidel, mida me oleme kasutanud, et funktsioneerida väljaspool valikuvõimalust. Niipea, kui sa seda teed, omandad sa nii palju selgust ja teadlikkust sellest, mida SINA soovid valida, et luua oma elu.

 

Access Consciousness on üks võimsamaid tehnikaid, mis on aidanud mul vabaneda Maatriksist ja astuda sisse oma olemisse, mis on minu elu valik!

 

Ma olen näinud inimesi, kes on saanud vabaks ,kes on kasutanud neid vahendeid. See on sellepärast, et Access kutsub Sind küsima küsimusi ja tunnustab Sind sellisena, kes Sa oled ja mis on Sinu jaoks tõde! Tegelikult Access võimendab Sind teadma, et Sa juba tead. Mis siis, kui Sa juba teadki kõike ? Mis siis, kui piiritu olendina on Sul ligipääs kõigele ja kõigile? Kui Sa oled valmis loobuma oma meele kontrollist piiritu teadmise kasuks, mis siis Sinu elus muutuks?

 

Loobudes oma meelest teadlikkuse kasuks on vabadus! Mida see tähendab? See on ruum, kus Sa oled täielikus lubamises kõige ja kõigi osas, mis Sinu ümber on, olles samal ajal teadlik. See on ruum, kus Sa ei hoia mitte millestki kinni, lubades iseendal olla see ruum, omades keha.

 

Enamik inimesi arvab, et loobudes oma meelest, annab see võimu teistel inimestel nende üle kontrolli omada- kas see on TÕDE? EI OLE! Su meel on võimas, kuid ta loob piiranguid, sest ta saab valida ja luua vaid mineviku kogemustest või vaatepunktidest lähtuvalt. Millise elu Sa looksid, kui Sul poleks minevikku ega kogemusi? Mis siis võimalik oleks Sinu jaoks?

 

Loobudes oma meelest, loobud Sa elavast Maatriksist ISEENDA ja täieliku TEADLIKKUSE kasuks. Kas Sa oled valmis?

 

Kuidas saab veel paremaks minna?

Ärkamisele panuseks saab veel olla uus 30 päeva energiatõusu grupp: Ärkame üles!

Juba teist korda 30 päeva koguneme me igal hommikul kell 10.00 zoomi vahendusel ÄRKAMA KOOS!

Loe rohkem ja registreeru siin: https://forms.gle/xKVS8guSb3MhcXZG9

 

Kas nüüd on aeg?

Aeg ärgata enese väkke?

Ärgata maatriksist ja pühkida see teadmatuse liiv silmist ning astuda Teadlikusse?

 

Kas nüüd on aeg ärgata enda olemusse ja valida suurepärasem elu?

Elu mida oled alati soovinud aga pole suutnud luua?

Elu, kus sina viibutad dirigendina võlukeppi ja oled pidevas loomises?

 

Mis kingitus saad Sa endale olla selle valikuga ja mida enamat saab see valik luua Sinu elus ja Maailmas?

 

Kas tead mis on Bars?

Iga Barsi® seansiga on võimalik vabastada suur hulk piiranguid selles eluvaldkonnas, mis on seotud konkreetse Barsi® punktiga. Näiteks tervenemise punkti puudutamise kaudu võivad vabaneda kõik sinu arvamused ja uskumused selle kohta, kuidas sul on võimalik terveks saada või terve olla.

Vaata lisaks ka Access Barsi kohta siin: https://kaidikarilaid.com/access-bars-klass

Metsikult armastades

Kaidi Karilaid

Maatriksilõhkuja

 

Liitu uudiskirjaga

X