Eraldatus versus Ühendus

Eraldatus versus Ühendus

 

Millest Sina teadlik oled? Mida sina tead ?

Mida sa tead eraldusest, eraldatusest ja ühendusest?
Mida mina tean? See on küsimus, mida olen endale viimastel päevadel esitanud.

Iga kord kui seda teen toimub muutus minu teadvuse tasandil ja uus informatsioon saab osaks minu maailmas.  Nii tänulik Universumile Iseendale , et ma vastu võtan iga hetkega veelgi enam iseennast, kaitseteta, usaldades täielikult, sest kui ma ei kaitse ennast ega oma vaatepunkte, ja usaldan universumit, siis pole mul midagi kaotada, ega pole millestki ilma jääda, vaid ainult ainult võita ja luua enamat!

Kuidas saab veel paremaks minna?

Küsimus avab ja väestab, avab uue võimalikkuste ruumi , et enam teadlikkuseid saaks Universum mulle  kandikule serveerida, mille hulgast MINA saad teha valikuid. Vastus suleb ja võtab väe ära, seisatab energiad, algab materjaliseerumine ja selle füüsilisse maailma loomine, kui me selle tähtsaks teeme ja valmisolek enama loomiseks puudub. Huvitav kas pole. See kehtib ka sinu kohta, sest ka sina oled see energia, osa sellest, mis universumis on ja loob.

Millist maailma sa endale soovid -LOO SEE OMALE !

Me elame maailmas, reaalsuses,  kus küsida pole populaarne, millega oleme läbi sajandite nõustunud ja samastunud , vastandunud ja reageerinud, mis on säilitanud selle vaatepunkti õigsust meie maailmades! 

 

Järeldades sellega seda , et siis me oleme nõrgad, kui me ei oska  ja meil on midagi viga, kui ma ei tea vastust… eestlastele väga omane kas pole? …   Seega suleme uksi, ja eraldame ennast universumist. Eraldame ennast KÕIGEST , mis eksisteerib, ehk kõigest sellest , kes me oleme,  omaenese tarkust taga ajades  ja nn õigetest  lõplikest vastustest kinni hoidmisega  ja nende eest  elu hinnaga võideldes , ennast tükkideks pushides ja hävitades… arvates, et see on ainus viis eksisteerimiseks siin sel ajahetkel, selles maailmas, et saavutada midagi .….

Mis siis, kui on veel piirituid võimalusi? Kas oled valmis neid oma ellu kutsuma? ….Ja mis siis, kui sa saad seda ise luua? Kui palju on sul järeldusi iseenda kohta , elu kohta, loomise kohta, raha kohta , teiste kohta, kuidas miski asi on , käib või peaks olema alati ja igavesti? Õigustusi endale ja teistele, põhjendusi endale ja teistel….???

Kas hoiad sellest kinni ja võitled oma vaatepunkti õigsuse eest, mis eraldab sind universumi kingitustest? Või oled valmis vastu võtma oma ellu enamat, oled valmis loobuma oma vaatepunkti õigsusest, et olla ÜHENDUS – ühendus piiritute võimalikkustega  ja OLLA samaaegne imede kinkimine ja vastuvõtmine kõige ja kõigiga selles olemise ruumis, kus kõik ON ÜKS ?

VALIK ON SINU!

Kui palju oleme teinud ülioluliseks, elutähtsaks olla tark, õige ja parim,  võimsaim, mis teeb meid lolliks ja ebateadlikuks ja eraldab meid  universumi kingitustest. Btw Universum ja teadlikuks ja kõik see , mis on, on huvitatud alati sellest, et sul õnnestuks kõik see, mida tähtsaks pead?

Vaid sina oma hinnangute  eraldatusega saad ennast ära lõigata imedest ja loomisest ja selle vastu võtmisest.
Kuidas sellest aru saada, kas ma olen ennast eraldanud teadlikkusest ja  universumist või olen ma ühenduses?


Iga vaatepunkt, mille õigsust sa kaitsed, kui ainsat õiget , võitled, miski õigsuse eest või jaoks ja pole mitte mingil juhul valmis vaatama ega valima muid võimalusi, et luua moel, mida sina vbl veel isegi sel hetkel ei oska arvata: Universum ja teadlikkus on lihtsalt fenomenaalne …. Teadlikkus ( universum , kõik see, mis on-  kuidas keegi seda energiat nimetab) on selles osas lubamises ja laseb sul võidelda, laseb kaitsta sul oma õigsust , sest see on sinu reaalsus ja sulle nii oluline !

Ta ütleb justnagu: Huvitav, et see sulle oluline jaa palun lase käia…, mis iganes sinu jaoks ka ei tööta, sest sa oled ju otsustanud, et VAID nii on õige, sulle meeldib võidelda, aga palun.  Oled otsustanud, et võitlusega saab luua, mitte muud moodi…  Siis ta serveerib sulle sinu tee peale ette neid inimesi, olukordi, mis on sulle kui takistused ja piirangud, segajad , mis  sulle annavad absoluutselt kõiki  neid võimalusi, kus sa saad oma õigsust kaitsta, võidelda ja tõestada ja siis sa imestad, miks see küll nii on.

Miks mul peab nii raske olema, ma enam ei jaksa , olen ennast ribadeks pushinud.

Seejärel  järeldad sa veel enam seda, et sa pead veel enam võitlema , lood sellega veel enam takistusi, kus sa saad seda teha, et endale tõestada, kui võimekas sa selles võitluses oled, eraldades ja lahti ühendades  ennast iga hetkega sellest ÜHENDUSEST vastuvõtmisest , kergusest, mis universum tegelikult on.


Millist ühendust, kingitusi, kergusega miljardite loomist ja vastuvõtmist sa väldid, mis on tegelikult võimalik, kuid sinu järeldused ei luba seda? Kas oled valmis oma eraldatustest loobuma nüüd? Kas oled valmis vastu võtma seda ühendust , mis sa alati oled olnud kogu teadlikkusega, kuid tükeldanud ennast , arvates, et AINULT niimoodi on õige?  

Sa oled ühendus kõigega, kas sa tahad või mitte, usud või mitte, võtad vastu või mitte, tajud või mitte… Kui sa sellest ühendusest ennast lahti üritad ühendada, siis sinu ellu ilmuvad raskused, võitlus, nn probleemid, õigustused…Ja muidugi, kui sinu elus toimivad need ja sulle kõige eelneva nimetamise juures selline elu sobib, siis ju suurepärane..

Kas sa tõesti soovid sellist elu või , tegelikult soovid midagi muud? VALIK ON SINU!


Mina valin ühenduse, olla lubamises ja vastuvõtmises. Palun Universum näita mulle midagi ilusat täna?
Küsi ja sulle antakse? Mida sina siis täna küsid? Seda saad ka suure tõenäosusega, kui vastu võtad!

 

Kuidas saab nüüd veel paremaks minna?

 

Tänulikkusega ja piirtus Ühenduses Sinuga, kas sulle see meeldib või mitte.
Ma olen siin ja ei kao ega eralda ennast Sinust! Sinu valik, mida sa sellega peale hakkad!

Kas kasutad enda kasuks, või väldid seda vastu võtta ja eraldad ennast!
Kaidi

Liitu uudiskirjaga

X