Muutuse kiirus

Muutuse kiirus

Täna tuli minu vastuvõtule noor inimene, kes kuni selle hetkeni oma elus on olnud väga väga tundlik, mida teised inimesed temast ja tema tegevusest arvavad.

See on läinud talle korda alati ja ärritanud üles selle hella koha, mis on viinud teda meeleheitele.

Energiasse, mis oli väljakannatamatu , kokkusurutud, kitsas, raske.

 

Suurema osa oma elust on ta teinud kõik selleks , et olla nn hea laps. Sest ta on terve oma elu kuulnud vaid seda ja oli tuttav sellega, et ta teeb ja on valesti ja tema pärast nüüd on kõik halvasti.

See on olnud talle ainuke tuttav energia lapsepõlvest alates, mis oli üks suur vale, mis tema maailmas eksisteeris, kui tõde.

Ja ma olen nii tänulik, et ta valis mind usaldada ja tulla minu juurde seansile. Ma küsisin: “millist muutust sa soovid? ” Esimese asjana enamikel inimestel tuleb kohe vastuseks kõik see, mis on halvasti.

Ma küsisin uuesti: “Mis muutust sa soovid?” …. mõni hetk läks ja ta vastas: “…….Vabadust jääda iseendaks” …ja selsamal hetkel nagu laviinina langes tema maailmast ära kõik see, mis on olnud tahke , raske, kokkusuruv, teda hävitav…. …samal ajal plahvatasid ja ilmusid välja päevavalgele need valed, mille ta iseendale tõeks oli teinud ja millest juhindudes elanud pea kogu oma elu.

Peale sessiooni , avades silmad ta lausus: ” Olen täiesti uuesti sündinud :D”

Kui palju meie kõik lapsena oleme teadlikud oma ema ja isa, vanaemade ja vanaisade hinnangutest nende endi kohta, kõikidest hävitavatest mõtetest iseenda kohta, süütunnetest ja iseennast hävitavatest emotsioonidest iseenda kohta.

Kõik lapsevanemad, teadke, et lapsed kopeerivad ja tajuvad seda igal hetkel , ka siis, kui sa nendega ei räägi, ei suhtle, isegi kui nad pole su lähenduses, või isegi kui nad teisel pool maakera on.

Lapsed on teadlikud sinu tunnetest, mõtetest ja emotsioonidest.

Kui lapsevanemal on kalduvus pidevalt olla iseennast halvustav, teisi halvustav , kasvõi isegi salaja, või olla keelav , käskiv, ennast piitsutav, siis lapsed tajuvad maailmas pidevat ENERGEETILIST vägivalda.

Sest nende maailm ongi ema ja isa- see on neile oluline. Nad ei puutu kusagil kokku või kui kogevad sellisel juhul väga vähe lahkust, hoolivust , lubamist, rõõmu. Nad kasvavad üles selle energiaga ja see on neile ainus tuttav energia. Enamajaolt need lapsed teevad sedasama iseendaga täiskasvanueas ja see hävitab nende endi elusid.

Nad ei saa ka samas aru, kuidas seda kõike muuta. Kindel on aga see, et nad arvavad, et neil on midagi viga ja miskit on valesti. Kas sa oled ka arvanud, et sinuga on valesti? Mis siis, kui pole?

 

Mis siis, kui sinuga pole midagi valesti?

 

Neile lastele pole mitte keegi kunagi öelnud TÕDE: “Armas laps, ema valib praegu oma elule ja iseendale hinnanguid anda ja ennast hävitada ja nagu näed, see ei loo midagi toredat ja see, mida mina oma eluga teen, ei puutu üldse sinusse.

Sina laps oled suurepärane imelisus, kes sina oled, mida iganes sina ka ei vali JA SINUGA POLE MIDAGI VALESTI, ega saa mitte kunagi ka midagi valesti olema. Sa oled imeline kingitus

Emad , isad, millised kingitused teie olete?

Tea , et sa oled kingitus ka siis, kui oled olnud tõeline “pain in the ass”?….. milline kingitus see on tegelikult?

Armas laps,milline kingitus selline lapsevanem sulle on olnud? Kas see, et sa näeksid, et selline elu ei loo kergust, nagu tema loob? Kas see, et sa valiksid olla vägevam, kui see pain in the ass? …ja, et sa valiks omale selle elu, mis on sinu jaoks elamist väärt elu?

Emad, isad teil on vabadus valida olla see pain in the ass, ennasthaletsev ja süüdi tundev lapsevanem… või siis hoopis rõõmus, endast hooliv, ennast austav, lahke ja lubav enda suhtes, haavatav ja tänulik enda suhtes.

Kumbki valik pole vale valik. Kumbki valik loob lihtsalt erineva tuleviku.

Mida enam sa teadvustad , et kõik on sinu valik ja sa valid veel enam iseennast, siis just see on see, mida lapsed tajuvad . Nad julgevad teada, mida nad teavad ja julgevad olla veel enam need imed, kes nad tegelikult on!

Aitähh maailm, et valid enam teadlkkust! Aitähh kõik teie ,kes te usaldate mind ja olete valinud minu eravastuvõtule tulla. Aitähh, et oled see kingitus, mida maailm küsib:D

Milline kingitus saad sina olla, mis loob teistsuguse tuleviku?

Kuidas saab veel paremaks minna ?

Aitähh, et oled kingitus sellele maailmale
Thank You for being You
Kaidi  Karilaid
Access Consciousness Certified Facilitator
Access Body process ® Facilitator
Access Facelift® Facilitator
Being You Certified Faclitator
Maestro 
Queen of possibilities
Dynamit for change
+3725299119
kaidik@gmail.com
www.accessconsciousness.com

Liitu uudiskirjaga

X