HUVITAV VAATEPUNKT + VIDEO

HUVITAV VAATEPUNKT + VIDEO

Kõik Accessi tööriistad on kavandatud selleks, et luua enamat suurepärasemat elu siin planeedil maa ja VÄESTADA, innustada valima enamat, toetama suurepärasema loomist koos Universumiga – KOOS kõigega mis on.

HUVITAV VAATEPUNKT on üks Accessi tööriist, vahend, mänguasi. Sa saad seda kasutada , et luua oma elust enamat, iseennast enamaks, suurepärasemaks kergusega. Nt sa saad seda vahendit kasutades tulla välja mentaalselt  polaarsuste maailmast. Sellest lõksust, mis ei lase sul olla teadlik kõigest sellest, mis tegelikult on.  Polaarsuste maailma loob ja kasutab sinu meel. Sina ei ole sinu meel.

Meele ülesanne on kontroll ja ta kasutab seda , et kontrollida ja järgida polaarsuste maailma…, et tagada see, et sa oled maatrixi teenistuses- lõksus ja mitte kunagi vaba ,et mitte omada VABA VALIKUT! See mänguasi “Huvitav vaatepunkt” aitab sul sellega mängides luua omale lubamist-ilma kaitseteta olemist kõige ,kaasarvatud iseenda osas.

Polaarsuste maailm, enamike tavareaalsus, on see, kus on otsustatud , mis on õige vale , hea halb .Kui sina sellega nõustunud oled ja selle omaks võtnud oled, siis sa kogu aeg teed valikuid ja annad hinnanguid sellest lähtuvalt ning sa püüad pidevalt järgida neid aastamiljardeid kokku lepitud seadusi, mis tihtipeale tegelikult sinu elus kohe kuidagi ei toimi. Oled märganud?

See ongi see Maatrix, kuhu sa pidevalt üritad sobituda , kuid mis sul kuidagi ei õnnestu. Või kui sul õnnestunud on, siis mis hinnaga??


Huvitav vaatepunkt aitab sul väljuda sellest maatriksist sinna kus asub teadlikkus. See aitab sind välja sellest kastist, mis piirab ja kuhu sa tahad metsikult mahtuda, aga ei mahu. See annab sulle võimaluse näha ja olla ja vastu võtta kõike seda, mis väljaspool kasti, seda kasti ennast ise valeks tegemata. See on seesama kui olla kosmoseavarustes ja vaadata eemalt seda väikest kastikest, kus sees sa oled nii kaua olnud.

KUIDAS SEDA VAHENDIT KASUTADA ?

Hakka enda sees mõttes (justnimelt mõttes) kasutama seda. Nt iga enda mõtte tunde, emotsiooni, aistingu osas ütle endale „huvitav vaatepunkt“ . Teiste inimeste ja olukordade , valikute ja sündmuste osas ütle endale mõttes „Huvitav vaatepunkt“  See hakkab vaikselt võtma ära sinult seda elektrilist laengut + või -, ja tooma sind vaatepunkti energeetiliselt, kus sul pole ei poolehoidu ega vastupanu.

Seisundisse kõige ja kõigi ja iseenda osas, kus kõik on- sa justnagu vaatleks kõike eemalt. See aitab sul OLLA kõige sellega, mis on omamata vaatepunkti/hinnangut. Milline sinu elu siis on, kui pole ühtegi püsivat järeldust, otsustust, vastust, ega arvamust mitte millegi kohta, kus kõik lihtsalt ON?  Kas pole mitte kerge??? Kui palju võimalusi kohe avaneb?

SEDA VAHENDIT SAAB KA KASUTADA ENDA KAHJUKS. Olen märganud, et paljud inimesed, kes Accessi vahendeid kasutavad, on hakanud kasutama neid vahendeid enda kahjuks ja teadlikkuse kahjuks. Kuidas seda siis teha saab?

Kui sa oled teinud sellest tööriistast endale TÄHTSA ja ÕIGE vahendi ja püüad iga hinna eest selle õigsust kaitsta, õigustades selle õigsust endale ja teistele. Mida see teeb ? niipea, kui oled millestki loonud tähtsa ja õige asja oled loonud uue polaarsuse ja see hakkab sinu kahjuks tööle. Kuidas?

Kui me teeme midagi tähtsaks ja õigeks, siis kui palju me mängime ?  Mis teeb mängu mänguks? Kergus, naer, lõbu, fun, spontaansus, põnevus???  Kas mängu kergus kaob kui  me hakkame tegema tähtsat tööd?


Accessi vahendite kasutamisel üks eesmärke on, et väljuksime raskusest ja looksime oma elu kerguses. Kui me aga sellest mänguasjast teeme tähtsa töö tööriista, siis kui suure kergusega sa mängida enam saad? Kui palju sa kohustad ennast tõsiselt seda kasutama , mis pole eriti lõbus ja kerge, kas pole? Samuti töötab see sinu vastu siis, kui sa selle õigeks teed, ehk annad sellele asjale lõpliku tiitli- „see vahend päästab mind polaarsusest“  Mida see loob? Kas Sa oled võtnud omale kohustuse selle õigsust kaitsta enda jaoks, et tõestada, et saad hakkama?

Iga määratlus, hinnang, mille me teeme õigeks, valeks, heaks, halvaks vajab megapalju hinnanguid, et selle õigust valelisust paigal hoida.  Jälle oled seda kasutanud vahendeid, et luua vähemat ja ja see töötab sinu  kahjuks. Oled loonud uue polaarsuse nimega – „Õige asi“
Universumis on kõik kerguses.

Kõik valib kergemat teed ja innustub looma kergusega kergust ja enamat. Accessi vahendid on samuti kavandatud selleks, et sul oleks lihtne luua ennast teadlikumana, enamana, vägevamana kergusega  , et siis luua omale elu , mis sobib sulle ja millega oled panus, kogu maailmale .

Me loome kõike, nii polaarsuste maailma, enamat, suurepärasemat, me saame ennast luua ja hävitada, jälle luua ja hävitada. Mitte keegi teine ei saa seda meile ega meie eludega teha.  Mõned armastavad ennast hävitada ja siis jälle luua, et omale tõestada oma võimekust. Ka see on üks loomise viis? See on väga huvitav viis, mina seda enam ei vali. Olen seda teinud ja olnud. Kas see sulle sobib? Kui ei, siis saad seda muuta? Kas valid muuta?

Kasuta, mängi, lõbutse kergusega , katseta accessi vahendeid enda ja teiste väestmiseks, mitte  enda ja teiste kahjuks ja VÄE ÄRA VÕTMISEKS. … sa võid ka vastupidi… mida see sulle loob? Mida see maailmale loob?  Sina tead! Mina tean seda , et aitab küll nüüd üksteise maha tegemisest ja iseenda eraldamisest teistest , aitab nüüd sellest!

Nüüd on aeg olla ja valida nii endale kui kõikidele teistele olla see panus ja võtta teistelt ka vastu seda panust, mida kõik ümbritsev meile, mulle, sulle  kingib. NÜÜD ON AEG!

Ja nüüd kõik see, mis ma siin kirjutasin on vaid üks teadlikkus godziljon teadlikkuste kõrval, lihtsalt üks huvitav teadlikkus, huvitav vaatepunkt. Ta pole õige ega vale, vaid see lihtsalt on.

Kui sa seda lugesid, mida see sinu maailma lõi? Mis uksed avasid või sulgesid? MIda lõid ja mida hävitasid? Mida omale iseendast teadvustasid?  Milline kingitus saame me OLLA  ja VASTU VÕTTA üksteiselt , lubades kõigel olla üks vaatepunkt, kõikide vaatepunktide hulgas, kus midagi pole valet ega õiget, head ega halba, vaid kõik lihtsalt ON kus  mina, sina meie, nemad  oleme kõige sellega KOOS?

Tänulikkusega , kergusega ja suurepärasusega 
Kaidi

 

Liitu uudiskirjaga

X