Kas hoiad kinni minevikust?

Kas hoiad kinni minevikust?

Niikaua, kui sa annad hinnaguid minevikule, ei saa sa luua tulevikku ilma selleta! Gary Douglas

Kui palju me hoiame kinni minevikust? Piisab väiksest mõttekesest ja juba meie energia on seal tagasi- supsti.

Mis paneb meid mõtlema ja kogema emotsionaalselt uuesti neid mineviku sündmusi, kogemusi ? …Sest me teeme need tähtsaks.

Niikaua, kui me teeme midagi tähtsaks ja oluliseks, oleme kohustatud looma ühenduspunkte minevikuga, et mitte mingil juhul see side selle mineviku sündmusega ei katkeks, et see sild alati olemas oleks.

 

Veider veel see, et sellega arvame ekslikult, et saame kontrollida seda energiat, mis tulevik toob, et see mingil juhul halba ei too…..ja juba me ehitame uusi barjääre ja takistusi, et võimalikud loomise imed ei saaks meie ellu ilmuda.

Kui me hoiame kinni ja teeme mineviku heaks, halvaks ilusaks, või koledaks, siis see hinnang sinu jaoks saab olema nii tõeline, et sa imbud selle sisse nagu soolakurk.

Ja see minevik võtab, kogu su energia ja auru ja siis sa imestad, miks su elu on selline, nagu ta on. Niikaua, kui me pole valmis minevikust loobuma,siis mitte midagi teistsugust me ka luua ei saa, mis oleks teistsuguse energiaga.

Tahan öelda, et kui sinu elu on kogu aeg ühetaoline või samalaadne ja sündmused korduvad samalaadsed, siis see on just sellepärast. Ükskõik, kui palju me ka ei ürita.

Ja ma arvan, et selliseid apsakaid teen vaid mina :D, ega sina pole ju kunagi nii teinud :D, ega ju ??? Hahahhaaa.

Mida on tarvis selleks, et me valiksime olla rohkem teadlikumad siin praegu hetkes ja kohal täielikult ja totaalselt, et luua teadlikku tulevikku, mis on enam kui elamist väärt? ….ja seda kõike, kui teed teadlikke valikuid endale panustad ka meie planeedile, mis vajab praegu kõige enam just teadlikkust, mis loob võimalused elukestvaks tulevikuks.

Kõik mineviku ühenduspunktid, stabiilsuspunktid ja automaatsed reageerimissüsteemid, mis hoiavad meid minevikuga ühenduses, mis ei lase meil luua enam kui elu ja elamist väärt tulevikku, kas me hävitame ja, ütleme lahti, kutsume tagasi, annulleerime ja kustutame kõik selle? …… Ahh??

Kaidi

Liitu uudiskirjaga

X