Kui palju salajasi kavatsusi sul on?

Kui palju salajasi kavatsusi sul on?

Judgments, Agendas, Inventions and Lies: Those together create the JAIL of your life. Are you willing to change it? Dr Dain. http://drdainheer.com

Hinnangud, salajased kavatsused, väljamõeldised ja valed: Need kõik koos loovad sulle sinu elu VANGLA. Kas soovid seda muuta? http://drdainheer.com

Salajased agendad (kavatsusesd) on need, mis panevad sind liikvele ja hoiavad tegutsemas ja enamjaolt on Nad meie jaoks peidetud. See, mis juhtub on see, et kui Sul on kavatsus (agenda)  mõne inimesega ja sul see salaja toimetab ja sa pole sellest teadlik. Sa tahad ebateadlikult , et tema järgneks sinu kavatsusele. Kui nad ei tee seda, siis sa reageerid, on ebamugav ja  imelik olla. Siis ta lahkub, pahandab, reageerib ja sa imestad, mis juhtus, mida ma tegin valesti. Sa ei teinud midagi valesti, su salajane plaan ei saanud täidetud.  See, mis toimub on see, et need kavatsused juhivad meid ja hävitavad meie võimekuse olla kohalolus igas elu valdkonnas. Kõikidel meil on need agendad/kavatsused  peaaegu igas elu valdkonnas. See on see, mida me siin reaalsuses oleme õppinud tegema ja see ei lase meil olla kohalolus teiste inimestega ja ei lase luua enamat, mis tegelikult saadaval on. Kui su agendad on paigas ja sa neid ei teadvusta, siis nad pidurdavad sind loomast kogu aeg. Sa põrkud kogu aeg võimaluste ees seistes. Me ajame ennast ja teisi sellega hulluks.  

Siin on protsess, kui sa soovid seda muuta:

Kui palju agendasid sa kasutad, et luua iseenda kohta hinnangut, et sa ei täida neid, mida sa valid? Kõik see, Korda godziljon, palun kas sa hävitad ja kustutad selle palun? Right, wrong, good, bad POD, POC , all nine shorts boys and beyonds.

Võid küsida ka nii, et teadvustada ja siis muuta, kui soovid.
Kui palju salajasi agendasid mul on selle inimesega, selle situatsiooniga, oma perekonnaga, oma tööga, oma koeraga, oma kehaga, oma majaga? Kõik see palun kas ma kustutan ja hävitan selle nüüd? Right wrong….

Sa võid seda kasutada iga oma elu valdkonna kohta.
Kui palju salajasi agendasi (kavatsusi) mul on …..…., mida ma valin? POD POC kõik see.

Kui sa hakkad neid salajasi kavatsusi märkama inimestega suhetes, siis hakkad ka märkama, kui palju meil on neid kõikides eluvaldkondades… Võid avastada, et me oleme kõndivad kavatsuste hunnikud, mis piiravad meid olemaks need , kes me oleme ja loomast seda , mis võimalik võib olla.

Ja nüüd , kus sa seda tead, saad sa seda muuta, kui sa soovid

Milline oleks su elu siis, kui sul poleks ühtegi salajast kavatsust?

Mis veel võimalik on?

Kaidi

Liitu uudiskirjaga

X