Kas Sinu teadlikkuse tase on ületanud Sinu lubamise taseme?

Kas Sinu teadlikkuse tase on ületanud Sinu lubamise taseme?

Kas Sinu teadlikkuse tase on ületanud Sinu lubamise taseme???

….mis ei lase Sul näha seda, mis tegelikult on, mitte seda, kuidas see paistab.

 

Sa tead ja tajud, kuid ei luba endale seda tegelikkust.

 

See tekitab stressi, ükindust, kurbust ja viha. Terve möödunud aasta on olnud aeg, kus asjad on olnud väga huvitavad!

 

Kui Sa oled tundnud ennast ebanormaalselt kurva, vihase või stressis olevana… küsi “Kas see kõik üldse kuulub mulle?” ..ja see võib kaduda. “99% meie mõtetest tunnetest ja emotsioonidest ei kuulu meile.

 

 

Me oleme nagu raadiosaatjad/vastuvõtjad ja tajume võtame vastu kõike ümbritsevat, kõiki vibratsioone”…  …lugesin 9 aastat tagasi raamatust ” Kuidas saada iseendaks ja muuta maailma?” (autor Dr Dain Heer) …..ja sel hetkel loksus minu jaoks kõik kohale.

Kõik see raskus, mida pidasin enda omaks: tunded, emotsioonid, mingid lood, mingid ebamugavused, kurbus, võrdlused, kehaprobleemid, hinnangud enda ja teiste kohta, äng, viha, järeldused, vaatepunktid, jne, jne….. Mitte miski polnud minu.

 

Ma tajun lihtsalt seda kõike, mis teiste inimeste maailmades toimub. Minu ümber, eriti minu perekonna ja lähedaste maailmades. Varem ma ei osanud sellega midagi peale hakata. Arvasin, et minul on midagi viga. Nüüd vaid üks küsimus” Kellele see tegelikult kuulub?” (vastus pole oluline) muudab kohe kõik kerguseks minu jaoks.

 

Kui palju inimesed, eriti noored, lapsed, kogevad praegu seda raskust? Rusutust? Oled märganud? Nad tajuvad kõikide inimeste pinget, kes nende ümber on. Keegi ei tunnusta neid selle teadlikkuse taseme eest, mis neil on. Nad tajuvad seda stressi, mis on emadel ja isadel, teistel pereliikmetel, et pole tööd, pole piisavalt raha või et nii paljud asjad on teisiti kui varem, nende langenud enesehinnaguid, järjest süvenevaid lähisuheteprobleeme jne.

 

Energeetilisel tasandil on üleval tohutult projektsioone ja ootusi, mis on halb ja mis on hea, mis on õige ja mis on vale, kuidas peab ja kuidas ei tohi, mis on aksepteeritud ja mis mitte jne. Need on kõik vaatepunktid mis on hinnagutele ja järeldustele baseeruvad, mis vangistavad energeetiliselt ja mida me tajume, mis tekitavad raskust, ebamugavust ja vangistust.

 

Küsi “kellele see kuulub?” ..ja kõik see raskus võib kaduda. Rõõm ja kergus saavad palju kergemalt avalduda kõikide jaoks, kui inimesed õpiksid:

1) Lõpetama oma hoiakute muutmise, et teisi rahuldada ja olla ühiskonnas aktsepteeritud.

2) Julgustama teisi jääma iseendaks, olema isikupärased ja need, kes nad tegelikult on, üskõik kui hullumeelsed ja arusaamatud nad ka poleks. (Sa ei pea aru saama muide!)

3) Olema tänulikud nende inimeste üle oma elus.

4) Saama teadlikuks sellest, kui suur mõju on tujudel ja emotsioonidel, mis mõjutavad Sinu enda heaolu, tervist ja ELU.

 

Küsi seda lihtsat küsimust igal pool, iga päev, kogu aeg: KUIDAS SAAB NÜÜD VEEL PAREMAKS MINNA?…mida mina hakkasin küsima 9 aastat tagasi, mis lõi minu ellu tsunamilaine teadlikkuses ja avardumises, lõi kerguse ja ma kasutan seda iga päev endiselt.

 

Aitähh, et Sa seda lugesid!

Milline panus saad Sa selle kõigega nüüd olla iseendale ja teistele, kogu maailmale kohe täna, nüüd?

Armastusega Kaidi Karilaid

 

MINU KURSUSTE KALENDRI LEIAD SIIT

Liitu uudiskirjaga

X