Access Consciousness®

Mis on access consciousness®?

Oled sa vahel tundud, et selles maailmas peaks olema veel midagi võimalik, midagi teistsugust ja seda kõike peaks olema võimalik saavutada kerguse ja rõõmuga?

Tere tulemast! Me ootasime Sind!

Sa oled üks meie seast! Keegi, kes suudab seda maailma tõeliselt muuta, kui sa vaid annaksid endale selleks loa.

Access Consciousness®

Access Consciousness® on teistsugune vaatepunkt elule. See lubab sul muuta kõike, mida sa ei ole suutnud muuta ja luua kõike, mida sa ihaldad teistsugusel ja kergemal moel.
Accessi eesmärk on luua teadlik maailm ja ühtsus, kus on kõik olemas ja millelegi ei anta hinnanguid.

Kas sa oled valmis laiendama oma valikute taset, mis on sulle saadaval?

Mis on Access Consciousness®?

Access Consciousness® sai alguse aastal 1995, kui Gary M. Douglas Access Consciousnessi® looja, jõudis murdepunkti, kus ta mõistis, et selles maailmas peab olema midagi veel või pole sellel elul temale midagi pakkuda.  Aastal 2000 liitus Garyga dr. Dain Heer kellega koos nad senini seda imelist liikumist juhivad.

Access Consciousness® on ametlikult 173 riigis ja panustanud viimase 25 aasta jooksul rohkem kui 30 tuhande inimese ellu muutuse loomisse, üle terve maailma.

Consciousness – teadlikkus – on midagi sellist, mis on meil kõigil, milleks ei ole vaja läbida ühtegi klassi, koolitust, kursust ega järgida õpetajat.

Teadlikkus ei hooli sellest – ta on vahetu. Teadlikkus ei saa olemas olla seal, kus on kinnistunud vaatepunktid, järeldused, hinnangud või vahetegemine.

Access – ligipääs – sisaldab endas kehaprotsesse ja sõnalisi vahendeid, mis on kavandatud selleks, et võimaldada inimestele rohkem teadlikkust, andmata millelegi hinnanguid.

Accessi eesmärk on väestamine

Access Consciousnessis® on sinu väestamine seotud teadlikkusega faktist, et sa oled võimeline teadma, tajuma, olema, vastu võtma kõike, suurel hulgal. See võimendab sind alati teadma, et sa tead. Kui igaüks meist astub oma õilsusesse, loob see meile kõigile lõputult suurepäraseid võimalusi.

Accessi eesmärgiks on, et Sa saaksid endaks ja muudaksid maailma

Sa oled võimeline muutma maailma ja kõiki enda ümber selle energiaga, mis sa oled. Kui sa astud tuppa, mis on täis paanikast haaratud inimesi, siis see paanika võib lahkuda tänu sinu energiale, kui sa oled valmis olema see muutus. Aga sa pead olema valmis olema see mõju, mida ei peata miski, nagu sinu teadvustki.

Accessi eesmärgiks on luua teadlikkuse ja ühtsuse maailma

Teadlikkus ja ühtsus hõlmavad kõike ja ei hinda mitte midagi. See on võime olla kohal oma elus igal hetkel, ilma hinnanguteta enda või kellegi teise kohta. See on võime kõike vastu võtta, mitte midagi hinnata ja lubada kogu universumil olla nii nagu ta on. Kui sul pole hinnangut mitte millegi suhtes, siis sa saad asju näha nii nagu nad on, mitte sellisena nagu sa tahad seda näha, mitte sellisena nagu see peaks olema, vaid lihtsalt sellisena nagu see on. Selles olekus saad sa moondada ja muuta kõike ja luua oma ellu kõike, mida sa ihaldad, toredamalt, kui sul hetkel on ja rohkem, kui sa suudad ette kujutada.

Kustutuslause

Right and Wrong, Good and Bad, POD (Point of Destruction) and POC (Point of Creation), All 9, Shorts, Boys and Beyonds."

Gary M. Douglas & Dr. Dain Heer

(eesti keeles: Õige ja Vale, Hea ja Halb, POD (hävitusmoment), POC = (loomismoment), kõik üheksa, lühendid, poisikesed ja veel).

Kuula videolt kuidas Dain Heer seletab, mis on kustutuslause (Youtube seadetest saab lisada eesti keelsed subtiitrid).

 

 

See Kustutuslause on kavandatud selleks, et energiad pinnale kutsuda ning need kustutada. Detailsemalt on see lahti seletatud baasklassis, kuid lisasin selle siia, et saaksid kogeda natukene seda, mida Access® endast kujutab ning et aidata sul õppida Barse. Õnneks ei pea sa seda mõistma, et see töötaks. See on kavandatud mööda minema sinu loogilisest meelest.
Kui su loogiline meel suudaks lahendada kõiki neid asju, mis su elus ei toimi, siis kas ta poleks seda juba teinud?

See kustutuslause on kujundatud nii, et see pääseks ligi sinu „hullumeelsele meelele“, kus peituvad kõik vastused elu kohta, mida sa lood. Lühidalt öeldes, mida kustutuslause küsib, on see, mille kohta lood ebateadlikkust ja mis hoiab sind kinni selles reaalsuse osas, mida sooviksid muuta. Selleks, et mingi asi sinu jaoks ei toimiks, tuleb sul olla valmis mitte tajuma, teadma, olema või vastu võtma mingit aspekti sellest.

Kustutuslause on loodud selleks, et see mööduks sinu mõtlevast loogilisest meelest. See on kavandatud nii, et ta annaks sulle rohkem teadlikkust ja rohkem oskusi toimida teadvusest, isegi kui sa ei mõista neid sõnu ja kui sa tunnetuslikult ei tea, mis täpselt mingit piirangut su ellu loob.

Kõigepealt esitatakse küsimus ning selle eesmärk on esile tuua nii palju piirangute ja hinnangute energiat kui võimalik selle kohta, mida puhastada soovid ning seejärel paisata see kustutuslausega eksistentsi.

Kustutuslausena on Accessis® kasutusel lühendid erinevate energiate kohta, mida palume kustutada selle piiranguga seoses, mille kohta küsimus esitati:

Right and Wrong, Good and Bad: see esindab seda „mis on selle juures õiget, head, ideaalset ja korrektset ning mis on selle juures vale, halba, kohutavat, õelat, pahelist ja jubedat.“ Need asjad, mida hindame õige, hea, perfektse ja/või korrektsena, jäävad meie külge kõige enam, sest me ei soovi neist lahti lasta, olles otsustanud, et need on meie jaoks õiged, kuid see ei pruugi meile tegelikult elus panustav olla.

POC tähistab mõtete, tunnete ja emotsioonide loomishetke, mis järgnesid koheselt sinu otsusele seda teadmist omada.

POD tähistab hävitushetke. Kõiki neid viise, kuidas oled end hävitanud selleks, et see eksisteeriks, mida sa nüüd kustutad.

All 9 esindab üheksat kihti kõike seda, mida energeetiliselt puhastame.

Pikk versioon sellest hõlmab järgnevaid küsimusi:

  1. Kuidas oleme me teinud selle õigeks, heaks, perfektseks ja korrektseks või valeks, kohutavaks, jubedaks,vastikuks, õelaks ja paheliseks?
  2. Kuidas see meid vähendab (väiksemaks teeb)?
  3. Kuidas teeb see meid absoluutselt, täielikult, pöördumatult, lõpmatult, üleni ja igavesti tähendusetuks?
  4. Mis on preemiad, mis teevad selle õigeks, heaks, perfektseks ja korrektseks või valeks, kohutavaks, jubedaks, vastikuks, õelaks ja paheliseks?
  5. Olles [siia käib piirang, millega tegeldakse, näiteks “Olles teiste peale kade”], mis valikuid oleme me teinud või tegemas?
  6. Olles [_______], millised loomingud loovad pühendumist meie piirangute loomisele?
  7. Olles [_______], kui palju dimensioonilisi piiranguid hoiavad seda eksisteerivana?
  8. Olles [_______], kui palju kontrolle, definitsioone, piiranguid, vorme, struktuure, tähtsusi, lineaarsust ja kontsentrilisust sa kasutad, et hoida seda eksisteerivana?
  9. Olles [_______], mida pole sa tahteline hävitama, mis hoiab seda eksisteerivana?

Shorts esindab, mis on selles juures tähendusrikast, mis on selle juures tähendusetut ehk mõttetut, mis on selle eest karistus, mis on selle eest tasu?”

Pikk versioon sellest on: mida [_______] tähendab meile? Kuidas teeme me selle tähendusetuks? Mille eest karistame ja piiname ennast sellega seoses? Mis on selle eest autasud? Mitu kihti või mittekihti meil on sellega seoses? Kui palju sentimentaalsust ja mõttetut sentimentaalsust on meil sellega seoses?

Boys esindab tuumasfääre. Need on enne-sõnalised. Põhimõtteliselt on tegemist nende valdkondadega meie elus, kus oleme üritanud midagi tulutult, kuid järjepidevalt korda saata. Oled sa kunagi üritanud kõiki sibula kihte eemaldada, kuid jõudnud mitte millegi muu kui pisarateni? Kui sa ei jõua kunagi probleemi tuumani, siis tegeled selle tuumasfääridega.

Suur osa sellest, millelt oleme üritanud sibulakihte koorida, polegi tegelikult üldse sibul, vaid kihiline sfäär tuuma ümber. Tuumasfäärid on kui laste mullipiibud, mille sees on viis väikest koda ja millesse puhudes täituvad need mullidega. Sa teed ühe katki ja see täitub uuesti, sa teed teise katki ja see täitub uuesti ning probleem ei kao kunagi ära. Selle algallikas on aga seal, kust puhutakse. Sa üritad muudkui mulle katki teha, kuid probleem ei kaogi kunagi täielikult ära.

Beyonds on tunne või aisting, mis tekib meie kehas ja paneb meid paigale tarduma
Oled sa kunagi saanud arve, mis oli suurem, kui arvasid? Kui saad sellise arve, siis peatub kõik ja tahkestub ajas, ruumis, dimensioonides ja reaalsuses. See ongi kaugepiirilisus. Meie elus on palju piirkondi, kus me tardume. Iga kord kui tardud, on tegemist kaugepiirilisusega, mis hoiab sind vangistuses. See ongi kaugepiirilisuse probleem: see takistab sul kohal olemast.


Access Consciousness® on registreeritud kaubamärk.

Kõik autoriõigused on kaitstud.

Access Consciousness on asutatud Gary M. Douglase ja Dain Heeri poolt: accessconsciousness.com

Mis siis kui sina, olles SINA, oled see KINGITUS ja MUUTUS, mida see maailm vajab? Kas nüüd on aeg?

Liitu uudiskirjaga

X