Kehaprotsessid

Access Consciousness® kehaprotsessid

Mis oleks, kui sa hakkaksid oma keha rohkem nautima?

Mis siis, kui sinu vaatepunktid ongi need, mis ei luba su kehal muutuda?

Mis siis, kui ongi käes aeg lukustada lahti need mustrid ja harjumused, mis ei luba su kehal ise terveneda ja muutuda selliseks, nagu sa soovid?

Mis siis, kui see võib olla kergem, kui arvatagi oskad?

Nüüd on sul hea võimalus kogeda ja omandada erinevad Accessi Kehatehnikaid® iseenda rahulolu suurendamiseks või teiste aitamiseks.

Need on suurepärased oskused iseenda, pere, sõprade või klientide aitamiseks. Accessi® kehatehnikaid saab kombineerida ja kasutada ka koos teiste meetoditega.

ACCESS CONSCIOUSNESS®i KEHAPROTSESSIDE KURSUSED – leiad sündmuste kalendrist.

Sul on võimalus kutsuda mind ka oma kodukohta kursust läbi viima (osalejaid 10 või rohkem).

Kontakteeru huvi korral: info@kaidikarilaid.com või täida kontaktivorm.

 

 

Accessi Kehatehnikad® on loodud Accessi looja Gary M. Douglase ja Dr. Dain Heeŕi poolt, kes on välja arendanud mitmeid erinevaid energeetilisi protsesse, et vahendada rohkem teadlikust ja kergust Sinu kehas. Need protsessid võimaldavad Sul ligi pääseda sellistele energiatele ning võimalustele, millele seni juurdepääsu pole olnud. Sel viisil on Sul võimalik aidata Maad ja muuta ükskõik, mida oma kehas ja teiste kehades.

 

Läbi energeetiliste protsesside toimub kehas loomulik tervenemine ja on võimalik saada oma kehaga paremat kontakti. Energiad aitavad kehal ja kogu organismil minna tagasi normaalse funktsioneerimise juurde, eemaldades kõik emotsionaalsest seisundist, väliskeskkonnast või traumadest tekitatud kahjustused. Protsesse regulaarselt tehes toimuvad kehas väga suured muutused.

Mis siis, kui saad tühistada selle programmeeringu, mis takistab asjadel sinu jaoks muutumast? Mis siis, kui saad muuta oma vaatepunkte millekski, mis panustab sulle, sinu kehale ja ellu? Mis siis, kui see klass on järgmiseks sammuks, et luua ühendust oma kehaga?

Accessi® kehaprotsesside klassis osalemiseks ei ole rohkem eelnõudeid, kui vaid valmisolek õppima midagi uut. Accessi Kehatehnikad® on lihtsad, kus läbi kerge puudutuse keha erinevates punktides aktiveeritakse energia, mis vahendavad muutusi, mida ollakse valmis vastu võtma. Võid kutsuda kaasa pereliikmed ja sõbrad, et saaksite hiljem praktiseerida neid tehnikaid omavahel.


Tule avasta, kuidas täiesti uuel moel oma kehaga paremas ühenduses olla ja temaga suhelda!

 

Kui soovid Accessi® kehatehnikaid individuaalseansil kogeda, siis võta julgelt ühendust.
Eraseanss maksab 250€. 

Liitu uudiskirjaga

X